Einstein Brain Games: Mind Puzzles İndir

Kullanıcı oyu: 3,6/5 - ‎131 oy
En son sürüm: 0.2.2
Yükleme sayısı: 100.000+
Güncellendi: 2021/04/16
İndir APK
Versiyon 0.2.2Boyut 54.3 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 54.3 MB
Mevcut sürüm: 0.2.2
Paket Adı: com.game.jam.brain.puzzle.iq.challenge.albert.einstein
Kategori: Bulmaca
Geliştirici: Gamejam
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün | Video ]

Resmi Einstein Zeka Oyunları burada! Einstein’dan daha mı zekisin? Tüm akıl bulmacalarını çözebileceğini mi düşünüyorsun? Zeka bulmacalarını sever misin? Öyleyse bu mükemmel zeka oyunları tam senin için! Einstein’ın IQ seviyesine eriş! Zekana, arkadaşlarına meydan oku ve ÜCRETSİZ olarak en zeki kişi olduğunu kanıtla! Şimdi oyna!

Arkadaşlarından daha zeki olup olmadığından emin değil misin? Bunu, bu zeka oyunlarıyla şimdi kanıtlayabilirsin! Tüm bu akıl bulmacalarını geçtikten sonra onlara IQ puanını göster! Ve gezegendeki en zeki kişi sen ol!

Einstein Zeka Oyunları: Akıl Bulmacaları senin zekana, bir egzersiz veya belki de komik IQ testi tarafından baklava karın kasları verecek! Umarım espriyi anlamışsındır!

Birden fazla oyun çeşidimiz de mevcut! Zeka bulmacalarına ve ıvır zıvır testine biraz ara vermek ister misin? Çizim mantığını test et! Einstein’ı kurtar veya ona daha fazla IQ puanı kazandır! Bütün mantık bulmacalarının üstesinden gelmek için aklını ve dedektif becerilerini kullan!

Bu zeka oyunları her türden insan içindir! Rahatlatıcı keyifli bulmacaları seven insanlar için! Ücretsiz bir meydan okuma isteyen insanlar için! Akıl bulmacalarını seven ve zor soruları çözmekten hoşlanan insanlar için! Ivır zıvır testlerini seven veya sadece komik IQ testlerinde takılan insanlar için!

Peki, bu oyun nasıl oynanır? Akıl bulmacaları ve akıl oyunları için belirli kalıpların dışında ve bazen telefonunun bile dışında düşünmen gerekiyor. Çözebilmek için telefonunu sallaman veya yatırman gerekebilir! Bir seviyeyi nasıl geçeceğini bulmak için dikkatlice düşünmen gerekecek. Bazen ise bu komik IQ testindeki soruları çözmek için nesneleri birleştirmen gerekir! Çözebilmek için mantığını ve dedektif zekanı kullan! Peki ya kelime oyunları? Neden olmasın…

Akıl oyunu bulmacalarında çizim için ya Einstein’ı korumalısın ya da Zeka IQ puanlarını ona götürmelisin! Toplamak için yolunu çiz! Ya da onu kurtarmak için yolunuzu çiz! Einstein, bilgiyi arayışında ve zekasını geliştirmede ona yardım etmek için onun yanında olduğun için çok mutlu! Akıllı ol!

Hızlı mini oyunlar, senin mantığını ve hızlı düşünme becerilerini test edecek! Bunları hızlıca çöz ve daha fazla IQ puanı topla!

Einstein ile birlikte potansiyelini ortaya çıkar! Altın için git ve tüm IQ puanlarını elde et.

Arkadaşlarının senden daha yüksek bir IQ puanı almasına izin verme! Hiç senden daha zeki olduğunu söyleyen birisi var mı? Dayın mı? Dayıoğlun mu? Arkadaşın mı? Sınıf arkadaşın mı?! Annen mi? Baban mı? Şimdi sen ücretsiz bir meydan okumaya sahip olabilir ve onlara gerçek Einstein'ın kim olduğunu gösterebilirsin! İpucu mu? İpucu sensin! Muhtemelen… Seni gidi dahi!

Bu bulmacaların bazılarına gülecek ve gün boyu kahkaha atacaksın! Şimdi oyna!

Bu akıl oyunlarının bazıları seni kandırmak içindir! Ama biz senin hepsini çözecek kadar zeki olduğunu biliyoruz! Büyük bir beynine sahip olduğunu biliyoruz! Ve biz de senden onu kullanmanı ve kanıtlamanı istiyoruz! Öyleyse durma, hadi oyunu al ve bize bunu göstermek için şimdi oyna! Eğlenceli bir meydan okuma arıyorsan, öyleyse burası tam senin yerin! Ya da sadece biraz rahatlamak ve eğlenmek istiyorsan! Her yaştan açığız! Her yaştan herkese uygun ve hazırız!

Oyunlarımızı oynadığın için teşekkür ederiz ve eğer hoşuna giderse lütfen bilmemize izin ver! İyi eğlenceler!

Şartlar ve Koşullar için: https://gamejam.com/terms
Gizlilik için: https://gamejam.com/privacy
Çerezler Politikası için: https://gamejam.com/cookies-policy


Eğer herhangi bir soruların veya yorumların var ise, lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinme: hello@gamejam.co

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Einstein Brain Games: Mind Puzzles heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,6 - 131 oy
5
39
4
5
3
5
2
6
1
74

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • QUERY_ALL_PACKAGES
 • ACCESS_WIFI_STATE