Red and Blue Stickman : Animation Parkour İndir

Kullanıcı oyu: 4,2/5 - ‎18.586 oy
En son sürüm: 1.3.1
Yükleme sayısı: 5.000.000+
Güncellendi: 2021/04/21
İndir APK
Versiyon 1.3.1Boyut 30 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 30 MB
Mevcut sürüm: 1.3.1
Paket Adı: com.fire.water.stickman.animation
Kategori: Klasik
Geliştirici: Great Arcade Games
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün | Video ]
Sürüm notları: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

improve performance
fix bug

Mavi kız ve Ateş kırmızısı oğlan sevenler için harika bir haber! En sevdiğiniz itfaiyeci ve su kızı bölümü artık mobil cihazlarda Su ve Ateş: Orman Labirenti olarak mevcut! Ateşin (ateş kırmızısı çocuk - kırmızı oğlan) ve suyun (su mavisi kız - bluegirl) en iyi arkadaşlar olabileceğini kim düşünüyor ?! Elleriniz birlikte ne kadar iyi çalışıyor? The Forest Temple, iki karakteri eşzamanlı olarak kontrol etmeniz gereken bağımlılık yaratan bir platform bulmaca oyunudur. Her iki yaratığı da aynı anda kontrol edin ve platformları hareket ettirmek, kutuları itmek ve orman tapınağının çıkış kapısına ulaşmak için elmas toplamak için düğmeleri etkinleştirin mi? Su mavisi kızı ve Ateş kırmızısı oğlan cesur kahramanları bu harika ekip çalışması macera oyununda kendi kendilerine keşfedecekler.

Water and Fire stick: Forest Temple Maze'de gelmiş geçmiş en iyi labirent oyunu, takım çalışması oyunu ve macera oyunu! Çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla oynamak bağımlılık yapar ve çok eğlencelidir. Lava Red oğlan ve IceCool kızla iyi eğlenceler!

Bir gün ateş ve buz bir araya gelir ve ateşli çocuk (ateş çocuğu - kırmızı çocuk) haritayı kaybetmiştir ve buzlu kız (mavi kız - su mavisi kız - havalı kız) eve gitmek ister. Ancak Tapınak Ormanı Ormanı'nda birçok tuzak var ve onu aşıyor, labirent bulmacasının birçok görevini çözmeleri gerekiyor. Onlarla aşk macerasına git, tapınak ormanından kaç ve eve sağ salim git.

Bu havalı takım çalışması oyununda, İtfaiyeci (kırmızı çocuk - ateşli çocuk) güçlü alevleri kontrol edebilirken arkadaşı Su mavisi kız (mavi kız - havalı kız - buz kızı) harika su yetenekleriyle işleri serinletebilir. Redboy soğuk yüzeylerde kayabilir ama bu ateşli çocuk üzerinde kar olan herhangi bir yokuşu tırmanmakta zorlanacaktır. Hemen kayacak. Bu arada, Bluegirl ayakları kar ve buzla kaplı düz alanlara dokunduğunda yavaşlıyor. Yine de karlı yamaçlar bu havalı kız için sorun değil. Onları patlatabilir! Bu nedenle, bu dinamik ikilinin tapınağın tüm platformlarına atlarken ve her çıkış kapısına doğru yarışırken bir kez daha ekip oluşturması gerekecek. Lav Kırmızısı Oğlan ve Mavi Buz kızı için tüm seviyeleri geçmenin ve yol boyunca tonlarca değerli, renk kodlu mücevher toplamanın tek yolu budur. Onlar da pek çok tuzak ve bulmacayla karşılaşacaklar ve işte burada devreye giriyorsunuz. Hotboy ve Icegirl, gölleri lazerlerle dondurarak ya da dolu havuzları dolaşarak nasıl geçeceklerini bulmaya çalışırken yardımınıza ihtiyaç duyacaklar köpüren erimiş lav. Bu iki kahraman Lava Boy ve Icegirl iyi bir maceraya bayılıyorlar ve sizin de yapacağınızı umuyorlar.

Red Hot boy ve Water Blue kızının özellikleri: Forest Temple Maze
- Çeşitli haritalar ve seviyeler sık ​​sık güncelleniyor
- Kolay ama bağımlılık yapan ekip çalışması oyunu
- Güzel karakterler ve tasarım
- Pürüzsüz kontrol

Kırmızı Lav çocuğu ve Su mavisi kızı nasıl oynanır: Orman Tapınağı Labirenti
- Lavaboy ve Ice Water kızını oklarla hareket ettirin ve engellerden kaçının. Kırmızı oğlan sudan uzak durmalı, Mavi kız ise yangından kaçınmalıdır.
- Su mavisi kız çubuğundan Ateş kırmızısı çocuğa geçmek için "Değiştir" "düğmesine dokunmanız yeterli
- Mümkün olduğunca çok sayıda mücevher toplayın

Su mavisi kızı ve Ateş kırmızısı çocuğu indirin: Orman Tapınağı Labirenti şimdi! Bu zorlu oyunda Hotboy ve Coolgirl'ün her seviyeyi hızlı bir şekilde geçmesine yardım edin. Zamanınızı boşa harcamayın ve yolculuğunuza hemen başlayın!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Red and Blue Stickman : Animation Parkour heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,2 - 18.586 oy
5
2.110
4
670
3
1.153
2
1.590
1
13.061

(*) is required

2021/04/20

improve performance
fix bug

2021/04/10

Release

2021/04/05

Release

2021/03/28

Release

 • INTERNET
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE
 • VIBRATE
 • WAKE_LOCK
 • FOREGROUND_SERVICE
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='18