Baby First School Day İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 0.7
Yükleme sayısı: 1+
Güncellendi: 2021/04/08
İndir APK
Versiyon 0.7Boyut 41.7 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 41.7 MB
Mevcut sürüm: 0.7
Paket Adı: com.hazelfunstudio.baby.first.school.day
Kategori: Eğitici
Geliştirici: Hazel Fun Studio
Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Bebeğinizin ilk okul gününü oynayarak yeni yürümeye başlayan çocuğunuz bazı okul öncesi ve okul çocuklarının ilk günü aktivitelerini öğrenebileceksiniz.Okulda eğlenceli aktiviteler yaparak tam bir gün geçirmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiyseniz, bu bebek oyunu mükemmel olabilir. Küçük yürümeye başlayan çocuğunuz için her eylemi kısmen görme fırsatı. İlk gün bu bebek okulunu oynamak etkileşimli bir oyun olsa da, pek çok şey öğrenecek ve kesinlikle bu küçük çocuklarla güzel zaman geçireceksiniz.

Takip etmeniz gereken bütün bir plan var ve bir görev diğerinin kilidini açacak ve bu böyle devam edecek. Hepimizin bildiği gibi, ilk gün yeni etkileşimlerle ve yapılacak pek çok şeyle dolu, ancak okul öncesi çocuklar için alfabe, renklendirme, sayılar, şekiller ve çok daha fazlası gibi eğlence dolu çok sayıda öğrenme aktivitesi olsa bile Anaokulu bilgilerini işlemek için adım adım yapmanız gerekir çünkü bu şekilde bir şeyler öğrenebilir ve eğlenebilirsiniz. Her aşamada küçük bebeğe yardım etmelisiniz. Alfabe harfleriyle başlayın ve onları kolayca görebileceğiniz ve hatırlayabileceğiniz bu eğlenceli yolları deneyin.

Birkaç şey öğreneceğiniz ve aynı zamanda bazı görevleri yerine getirirken çok eğleneceğiniz bu harika ilk okul günü çocuk öğrenme oyununa kendinizi hazırlayın. Okuldaki ilk gün siz küçük çocuklar için bunaltıcı olabilir, bu nedenle işiniz günü onlarla geçirmek olacaktır. Meydan okumaya evde başlayacaksınız çünkü bu özel gün için uygun kıyafetleri burada bulacaksınız.

Küçük kızlar ve erkekler için bu okul çocukları eğitici öğrenme oyunu, çocuklarınıza ilk gün okullarında yardımcı olacaktır. Anaokulu oyunları, küçük çocuklar ve büyümekte olan çocuklar tarafından oynamak için her zaman eğlencelidir. Bu okul öncesi aktiviteler oyunu sizi mutlu eder ve eşleştirme, boyama, çizim, matematik öğrenme ve abcya gibi farklı öğrenme aktiviteleri ile sınıfta aktif kalmanızı sağlar. Verilen görevi doğru öğrenme ve renkli çizim kitaplarıyla çözün.

Özellikler:

* Okuldaki ilk günden itibaren zorlukları öğrenin.
* Eğitime başlamak ve öğrenmek için harika öğretmeninizle tanışın.
* Eğlenceli oyunla boyayın, çizin, renklendirin ve çalışın.
* Bulmacalar ve eşleşen mini oyunlar gibi eğlenceli eğitici etkinlikler.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Baby First School Day heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

Advertisement
 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK