My11 Fantasy - My11 Circle Team Tips & Prediction İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0
Yükleme sayısı: 10.000+
Güncellendi: 2021/05/06
İndir APK
Versiyon 1.0Boyut 11.7 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11.7 MB
Mevcut sürüm: 1.0
Paket Adı: com.myelevancirclefiveone.maketeamfiveoneguide
Kategori: Spor
Geliştirici: Night Krawler
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

My11Circle Takımları Tahmini. My11app'ımız, uygun istatistikler ve oyuncuların önceki performansları ve yer istatistikleri ile platformlarında en iyi Dream11 takımınızı oluşturmanıza yardımcı olur. Sadece Dream Cricket takımı değil, aynı zamanda 11 uygulamamızda bulduğunuz önceki performanslarını ve ayrıntılarını da kontrol edin.

Ayrıca, kullanıcılardan dream11 tahminini topluyoruz ve istatistiklerimizle birlikte gösteriyoruz, böylece kullanıcılar dream11 uygulaması ve diğer fantezi kriket platformlarında en iyi rüya kriket takımını oluştururken bir fikir edinir. Ayrıca dream11, myteam11, my11circle ekiplerinizi uygulama içindeki yorum bölümümüzde paylaşabilirsiniz, bu da dream11app ve diğer platformlarda oluştururken diğer kullanıcılara yardımcı olabilir. Ayrıca bu öneriler, bilgiler sadece dream11 ve diğer platformlarda ücretsiz liglerde kullanılabilir ve herhangi bir premium lig için tavsiye edilmez.

11 uygulaması ayrıca oyunculara güncelleme ve yaralanma sağlamaya çalışır. Örneğin, dhoni yaralandıysa, bu bilgileri uygulama içinde paylaşacağız, böylece dhoni'yi dream11 ekibinize dahil etmeye veya hariç tutmaya karar verebilirsiniz. Dream11app dhoni khelo dimag se
Ayrıca, diğer fantezi platformlarında da kullanılabilen en iyi Dream11 kabaddi takımlarınızı oluşturmanıza yardımcı olan Kabaddi için İstatistikler sağlıyoruz. Hem kriket hem de kabaddi istatistiklerini, uygulamanın içindeki oyun takımına tıklayarak bulabilirsiniz.

11 uygulaması yalnızca rüya 11 oyununda takımınızı buna göre tahmin etmenize ve oluşturmanıza yardımcı olabilecek geçmiş performans istatistikleri bilgileri ve oyuncuların performansı hakkında güncellemeler sağlar. Hayalinizdeki kriket takımını oluştururken bu verileri göz önünde bulundurmanız tamamen size bırakılmıştır, çünkü uygulama içinde yalnızca istatistikleri, güncellemeleri ve diğer kullanıcı tahminlerini, düşünebileceğiniz ve en iyi dream11 takımını oluşturabileceğiniz yorumlar ve anketler yoluyla paylaşıyoruz. Bilgilerimiz sadece dream11 uygulaması, My11circle ve diğer fantezi platformlarındaki ücretsiz yarışmalar için kullanılabilir ve sadece ücretsiz yarışmalar için istatistik vermek istediğimizden büyük lig için herhangi bir öneri vermiyoruz.

Sorumluluk reddi: 11 uygulaması 3. taraf uygulamasıdır ve dream11 uygulamasına ve diğer fantezi uygulamalarına ait değildir ve yukarıda belirtildiği gibi sadece oyunculara istatistik ve güncellemeler, rüya11 tahmininizde ve diğer fantezi kriket platformlarında yardımcı olabilecek kullanıcı tahminleri sağlıyoruz.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden My11 Fantasy - My11 Circle Team Tips & Prediction heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE
 • WAKE_LOCK
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED