Sportlito: Live football news İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 0.1.0
Yükleme sayısı: 100+
Güncellendi: 2021/06/10
İndir APK
Versiyon 0.1.0Boyut 28.6 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 28.6 MB
Mevcut sürüm: 0.1.0
Paket Adı: cz.qest.sportlito
Kategori: Spor
Geliştirici: QEST
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]
Sürüm notları: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Witness the players’ match stories in real-time! Follow Ronaldo, Mbappé and others during their campaign on EURO 2020! Easily share every moment with your friends as a post, stories or just a link. And as a bonus, we did some improvements under the hood. We will be grateful for your feedback and bug reports: feedback@sportlito.com 🙏

Sportlito, oyundaki en heyecanlı anları görsel hikayeler olarak getiriyor. Size göre uyarlanırlar, gerçek zamanlı olarak güncellenirler ve başkalarıyla kolayca paylaşılabilirler.

TAILOR-MADE: Gerçekten önemsediğiniz anlara tanık olun. ❤️

Kimin için tezahürat yaptığınıza göre hikayelerinizi kişiselleştiriyoruz. Ve biz de seninle neşeleniyoruz. Liverpool'u veya PSG'yi destekliyorsanız, Messi veya Ronaldo hayranı olmanızın bir önemi yok. Her zaman gerçekten önemsediğiniz eylemi görürsünüz.

GÖRSEL HİKAYELER: Bir maçın ortaya çıktıkça hikayesi. 🙌

Sıkıcı kısımları kesip sizi doğrudan aksiyonun kalbine götürüyoruz. Tüm anlar, öznel anlatımla çerçevelenir ve oyun sırasında neredeyse canlı olarak en iyi fotoğrafçılar tarafından yakalanır.

GERÇEK ZAMANLI BİLDİRİMLER: Yapılmakta olan tarihi kaçırmayın. 🔥

En sevdiğiniz oyuncunun veya takımın maç gününü dakika dakika takip edemeseniz bile yaşayın. Sahada neler olduğunu ve bunun tüm oyun için ne anlama geldiğini anında görün.

PAYLAŞIN: Heyecanınızı başkalarıyla paylaşın. 🤗

Arkadaşlarınıza biraz çubuk verme şansını kaçırmayın! En yeni anları ve hikayeleri Instagram, Facebook, mesaj veya başka bir yolla kolayca paylaşın!

EVDE BESLEME: Tüm gerekli şeyler tek bir yerde. 🤩

Ana sayfa akışınızda tüm hikayeleri zahmetsizce bulun. Yani, Pazartesi sabahı, hafta sonu oynanan oyunlara göz atmak isterseniz, çocuk oyuncağı.

KAPSAM: Tüm en iyi oyuncular ve takımlar. ⚽

EURO 2020, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi gibi en iyi Avrupa liglerinden veya yarışmalarından tüm en iyi oyuncuları ve takımları kapsarız. Seçmek size kalmış.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Sportlito: Live football news heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

2021/06/07

Hey there! We’re wrapping up the finishing touches on Sportlito. We will be grateful for your feedback and bug reports: feedback@sportlito.com 🙏

2021/05/21

Hey there! We’re wrapping up the finishing touches on Sportlito. We will be grateful for your feedback and bug reports. 🙏

 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • INTERNET
 • SYSTEM_ALERT_WINDOW
 • WAKE_LOCK
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE
 • CAMERA
 • CAMERA_ROLL
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • MODIFY_AUDIO_SETTINGS
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • FOREGROUND_SERVICE
 • READ_APP_BADGE