Super Bang Bang Hero Adventure World İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0.0
Yükleme sayısı: 1.000+
Güncellendi: 2021/06/10
İndir APK
Versiyon 1.0.0Boyut 44.7 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44.7 MB
Mevcut sürüm: 1.0.0
Paket Adı: mobile.challenge.free.games.SuperJump.prince.adventure
Kategori: Aksiyon
Geliştirici: Challengers Studio
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Süper Bang Bang Hero Macera Dünyasında çılgın komik süper kahraman ve galip olun

Clash of Survival'a hoş geldiniz, savaşırken güzel prensesi kurtarmak ve prensesi hayvanlardan ve çirkin canavarlardan korumak için kalabalık şehirde koşarken çarpışmak için blob runner'ın eğlence dolu bir aksiyon macerası için ücretsiz bir oyun. Bu macera Run dünya oyununda Bang Bang Kahramanı olarak simüle edin. Bu ücretsiz oyundaki tüm görevleri tamamlayın ve sajan JIN'i kurtarın.

Olağanüstü kötü güçlere ve blob tarafından kurtarma operasyonuna sahip hayvan canavarlar tarafından tuzağa düşürülen bir prenses, bunu farklı süper havalı silahlar ve dövüş ve hayatta kalma için aksiyon macerası ile klasik bir çevrimdışı ücretsiz ve eğlenceli 2021 oyunu haline getiriyor. Bang Bang Süper Kahraman macera dünyasının tüm görevlerinin tadını çıkarın. Oyun oynamaktan geçen çevrimdışı zamanın tadını çıkarmak için bu ücretsiz oyunu indirin.

Bu, 2021'in eski okul süper eğlenceli oyun özelliklerine sahip, çevrimdışı oynaması kolay bir oyundur. Aksiyon macera misyonlarına başlayın ve insan türünün en iyi kurtulanı olmak için kötülüğü yeryüzünden silin. Super Hero Adventure World Bang Bang aksiyonu için acele etmeyin.

Kolay kontroller ve dağların, adaların ve çöllerin ultra dinamik grafikleriyle atari oyunlarının ruhunu yeniden keşfediyor. Farklı trenlere gidin ve prensesinizin hayatta kalması için savaşın. Bu süper kahraman bang bang kahraman macera dünyasında yumruk at ve tüm kötülükleri ortadan kaldır.

3d koşu yarışı deneyimi ile enerjilenen metro prensesi olarak aksiyon bulmacaları ve ragdoll blob formunun macerasıyla dolu ücretsiz bir çevrimdışı klasik go oyunu. Bu oyunun tamamı Super Bang Bang Hero Adventure World oynamak için ücretsizdir.

Düşmanlarla, soyguncularla ve azılı patronlarla savaşmak için ateş etme ve ateş etme sunan 2021'in en eğlenceli oyunu. Oyuncu, koşmaya devam etmek ve hayatta kalmak için hızla kalkan ve kaçar. Blob'u çalışır durumda tutmak için bombayı etkisiz hale getirmek için blobu yönlendirin. Oynaması ücretsiz tüm özelliklere sahip bu Runner 3D oyununun keyfini çıkarın.

Bu oyun şunları sunar:
Güzel 3d Grafikler ve göz alıcı sahneler
Koşmanın aksiyon macerası
Farklı silahlar ve bombalar olarak dinamik silahlar
Düşmanlarla savaşarak blobun korunmasını sağlamak için silah kullanımı, örn. hayvanlar, çirkin canavarlar.


Bu ücretsiz 3d eğlenceli oyunda harika silahların aksiyon macerasını yaşayın. Blobun boyutunu büyütmek ve oyunu kazanmak için görevi tamamlayın. Bu ücretsiz oyunlarda 2021 en iyi oyuncu ödülünü alın. Çevrimdışı oynaması ücretsiz tüm özelliklerin keyfini çıkarın.

Eski tarz atari oyunlarını seviyorsanız, 2021'in bu ücretsiz süper eğlenceli oyununda tüm pakete sahip olabilirsiniz. Çevrim içi ve çevrimdışı modlarda harika silahlar, ateşleme ve gelişmiş grafiklerle ücretsiz 3d aksiyon macerasını indirin. Super Bang Bang Hero Adventure World, sadece sıradan oyun severler içindir ve internetiniz olmadığında gerçek zamanlı geçiş sağlar.

Clash of Survival oynayın ve zamanınızın tadını çıkarın. İyi şanslar!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Super Bang Bang Hero Adventure World heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • VIBRATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • READ_PHONE_STATE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE