Tractor (Sheng ji) İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 0.1
Yükleme sayısı: 5+
Güncellendi: 2021/07/18
İndir APK
Versiyon 0.1Boyut 111 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 111 MB
Mevcut sürüm: 0.1
Paket Adı: com.littlemyles.tractorscardgame
Kategori: Kağıt
Geliştirici: LITTLEMYLES, LLC
Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve sonrası
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

First release v0.1

Traktör - ücretsiz ama süper eğlenceli ve popüler bir kart oyunu! Boş zamanınız için eğlenceli bir oyun mu arıyorsunuz? Arkadaşlarınızla bir sonraki partiniz için oyunu mu topluyorsunuz? Gelin ve bu popüler geleneksel kart oyununu deneyin - Traktör.

Traktör (aka Sheng ji), Çin'de ve Çinli göçmen topluluklarında yaygın olarak oynanan, puan tabanlı, hileli kart oyunları ailesidir. Oyun, aileniz ve arkadaşlarınızla oynamak çok eğlenceli olabilecek birçok strateji ve işbirliği içeriyor. Bu yeni tasarlanmış uygulama ile sadece çevrimiçi olarak başkalarıyla birlikte oynamakla kalmayacak, aynı zamanda istediğiniz zaman tek oyuncu modunda AI'lara karşı oyun becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

Bu oyuna dahil olan temel özellikler:
- Çevrimiçi çok oyunculu oyun: Oyun, arkadaşların her yerden kendi cihazlarında uzaktan birlikte oynamalarını sağlar.
- Platformlar arası destek: Farklı türde cihazlar mı var? Endişelenme! Bu uygulama, platformlar arası oyun oynamayı destekler - oyuncular her yerden, her tür cihazdan sınırsız bir şekilde birlikte oynayabilir!
- AI ile tek oyuncu modu: Oyun, en son Reinforcement Learning teknolojisi kullanılarak eğitilmiş bir AI botu içerir. Hala amatör seviyede ama nedensel pratik yapmak için oynamak ilginç olabilir.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

  1. Android
  2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

  1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
  2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
  3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
  4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

  1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
  2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
  3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
  4. Artık bilgisayarınız üzerinden Tractor (Sheng ji) heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required