Teen Patii WG İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0
Yükleme sayısı: 5+
Güncellendi: 2021/07/18
İndir APK
Versiyon 1.0Boyut 9.2 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9.2 MB
Mevcut sürüm: 1.0
Paket Adı: com.teen.puke.fuzia
Kategori: Kağıt
Geliştirici: Blanda Hedrick
Gereken Android sürümü: Android 6.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Teen Patii WG, eğlenceli bir Hint Poker Oyunu ve çevrimiçi genç patti oyunudur. Çevrimiçi genç patti'mizi gerçek ve dünya çapındaki oyuncularla güçlü bir sosyal işlevde canlı olarak oynayabilirsiniz. Ücretsiz teenpatti oyunumuza katılmak için Facebook arkadaşlarınızı davet edin ve onlara meydan okuyun.

Teen Patii WG'nin sizi hayal kırıklığına uğratmayacağından eminim. Burada en ilginç teneke patti oyununun tadını çıkarabilirsiniz!

Varyasyonlar: HUKAM, AK-47, Mufils, Royal Chatai gibi birçok heyecan verici genç patti varyasyonu var. Tüm bu varyasyonlar mevcuttur, oynamayı sevdiğiniz herhangi bir genç patti oyun modunu seçebilirsiniz.
♥HUKAM: Genç patti HUKAM kartı olarak masanın ortasındaki bir kart. Hukam kartıyla aynı numaraya sahip herhangi bir kart, joker kart olarak kabul edilir.
♥Mufils: Bu oyun modunda kazanmanın yolu klasik genç patti oyununun tersidir. Klasik modda en düşük el, Mufils'te en yüksek olarak kabul edilir.
♥ Döner: Joker kartlarını tanımlamak için farklı kurallara sahip başka bir genç patti çoklu varyasyon. Bu 3 kart ve aynı değerdeki diğer tüm kartlar jokerdir. Herhangi bir oyuncu paketlerse, krupiye 3 yeni joker kartı çeker. Bu, genç patti'nin döndürülmesinin kuralıdır.
♥ Daha Fazla Oyun Modu: Ayrıca Teen Patti WG oyunumuzda Rummy (Hint 13 kart oyunu), poker ve slot (777 makine) keyfini çıkarabilirsiniz.
♥Teen Patti Rütbeleri: Teneke patti oyunlarında özel yeteneklerinizi göstermek için sıralamanın zirvesi olun.

TEENPATTİ KONFORUNUN FİŞLERİ VE BONUSU
♠Ücretsiz Fişler: İndirme bonusundan, günlük görevi tamamlama, davetiye bonusu ve paylaşım bonusundan ücretsiz genç patti altın fişleri alabilirsiniz.
♠Seviye Atlama Ödülü: teenpatti Comfun'da her seviye atlama size büyük fiş bonusu getirebilir.

TEENPATTI ( 3 Patti ) WG'NİN DİĞER ÖZELLİKLERİ
♠Arkadaşlarla oynayın: Arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi birlikte teen patti WG oynamaya davet edebilirsiniz.
♠Gerçek ve Güvenlik: 3 patti gold, çevrimdışı geleneksel yolların kuralları olarak tasarlanmıştır, otantik ve gerçek olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Oyunda sağladığınız herhangi bir bilgi için kesinlikle gizlidir.

Bildirim: "Teen Patti WG" yalnızca eğlence amaçlı izleyicidir. Rulet sosyal kumar kumarında başarı, gerçek para ödüllerini ödüllendirmez ve gerçek parayla kumar oynamada başarıyı garanti etmez.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Teen Patii WG heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • REQUEST_INSTALL_PACKAGES
 • REQUEST_IGNORE_BATTERY_OPTIMIZATIONS
 • CAMERA
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK