Doomsday: Last Survivors İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: Varies with device
Yükleme sayısı: 1+
Güncellendi: 2021/07/19
İndir APK
Versiyon Varies with deviceBoyut 1 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Mevcut sürüm: Varies with device
Paket Adı: com.igg.android.doomsdaylastsurvivors
Kategori: Strateji Oyunları
Geliştirici: SkyRise Digital Pte. Ltd.
Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve sonrası
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

TEST

Doomsday: Last Survivors, çok oyunculu çevrimiçi rekabet ve gerçek zamanlı strateji unsurları içeren bir savaş strateji oyunudur. Zombilerin dünyayı ele geçirdiği yakın bir gelecekte, hayatta kalanlar yaşamları ve insanlığın geleceği için savaşmalıdır. Komutan olarak, hayatta kalan arkadaşlarınızı zombilere ve diğer düşmanlara karşı savaşmaya yönlendirmek sizin görevinizdir. Sığınağınızı inşa edin ve geliştirin, gerçeği ortaya çıkarın ve insan uygarlığı uğruna hayatta kalın!

[Oyun özellikleri]

Geçilmez Bir Barınak İnşa Edin
Bu kıyamette hayatta kalmak için binalar inşa etmeli, birlikleri eğitmeli, kaynaklar üretmeli, teknoloji araştırmalı ve farklı becerilere sahip Kahramanları işe almalısın. Geçilmez bir Barınak inşa edin ve hayatta kalan arkadaşlarınız için güvenli bir sığınak sağlayın.

En güçlü olanın hayatta kalması
Sığınağınızda birliklere ve sivillere liderlik edin! Zombileri yok edin ve insanlık için savaşın ya da kendinizinkini sürdürmek için diğer Sığınaklara baskın yapın. Ayrıca bir ittifak kurabilir ve müttefiklerinizle düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Gerçekçi Bir Kıyamet Deneyimi
İğrenç canavarlarla sürükleyici bir deneyim, sürekli ortaya çıkan bir kriz ve öldürüldüğü ya da öldürüldüğü acımasız bir dünya.

Stratejik Savaşlar
Çok çeşitli birlik türleri ve kapsamlı Kahraman becerileri ve saldırıları, size benzersiz bir savaş deneyimi sunmak için çeşitli savaş stratejileriyle birleşir.

Eşsiz Kahramanlar
Farklı yaşam alanlarından hayatta kalanları betimleyen gerçekçi ve ilginç Kahraman tasarımları. Birliklerinizi yönetmeye yardımcı olmak için Sığınağınıza yetenekli Kahramanlar alın!

Komutan, zekan ve gücünle kıyamette hayatta kalmaya hazır mısın?

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

  1. Android
  2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

  1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
  2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
  3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
  4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

  1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
  2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
  3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
  4. Artık bilgisayarınız üzerinden Doomsday: Last Survivors heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required