Idle TD: Heroes vs Zombies İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 34
Yükleme sayısı: 10+
Güncellendi: 2021/07/20
İndir APK
Versiyon 34Boyut 28.8 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 28.8 MB
Mevcut sürüm: 34
Paket Adı: com.ironhorsegames.idleherovszombietd
Kategori: Strateji Oyunları
Geliştirici: Iron Horse Games LLC
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün | Video ]

Yenilikler

Initial open beta release.

The Darkness'tan sonsuz bir kötü zombi sürüsü istila ediyor… onları durdurmak size kalmış! Heroes of Light'ın komutanı olarak Idle TD: Heroes vs Zombies'de dünyadan geriye kalanları savunacaksınız.

Bu hiç bitmeyen kule savunması, kötü zombi istilacıların Işığa ulaşmasını engellemeye çalışan güçlü Kahramanların sorumluluğunu üstlenmenizi sağlar. Ekstra hızlı saldırılar için Earth Surfer gibi müttefikleri stratejik olarak yerleştirin veya daha ağır hasar için Light Bringer'ı kullanın. Ve işler gerçekten tehlikeli hale gelirse, bir ateş fırtınası büyüsü ile haritayı temizlemeniz yeterli!

Zombileri ortadan kaldırmak, gücü, hızı ve diğer istatistikleri desteklemek için size yükseltmeler sağlar - ve ne kadar çok zombiyi yok ederseniz, o kadar çok Kahramanın kilidini açarsınız. Idle TD: Heroes vs Zombies'in hayvanat bahçesi, silahlı sörfçüler ve ateş püskürten sihirbazlar gibi harika kahramanlarla dolu. Yeni kahramanlar keşfetmek eğlencenin bir parçası.

Her sadık arkadaş gibi, Idle TD: Heroes vs Zombies siz yokken kendi başının çaresine bakar. Çevrimdışı ilerlemeyi ve savunmanızı güçlendirecek kaynakları talep etmek için birkaç gün sonra tekrar gelin. Bu zombiler uyumuyor - ama kahramanlarınız da uyumuyor.

Özellikleri:
- Kule sinerjisini başarı için çok önemli kılan farklı beceri setlerine sahip 40 benzersiz kahramanın kilidini açın.
- Bir seferde en fazla 10 kahraman yerleştirerek strateji oluşturun. Becerilerinin en etkili kombinasyonunu belirlemek, sizi haftalarca eğlendirecek ve spekülasyon yapacak!
- Her biri en verimli şekilde savunmak için farklı stratejiler gerektiren birkaç farklı haritada gezinin.
- İki haftada bir düzenlenen PvP turnuvaları, bu sıradan oyuna rekabet avantajı sağlıyor.
- Çeşitli farklı kaynaklarla seviye atlamak için sayısız yükseltme, araştırma, büyü, yapı, teknoloji ve daha fazlasını keşfedin.
- Zombie Swarms, Grave Diggers ve Evil Studies gibi çeşitli ödüllendirici mini oyunlar.
- Çevrimdışı ilerleme, oyun kapalıyken bile sizi ödüllendirir!
- Tonlarca günlük görev ve başarıyı tamamlayın.
- Fantezi RPG tabanlı dünya ve sınıflar.
- Kesintisiz, sonsuz oyun!

Idle TD: Heroes vs Zombies, Idle ve Tower Defense türlerinin mükemmel bir karışımıdır. Oyun sonsuzdur ve çoğunlukla fazla etkileşim olmadan kendini oynayabilir. Bununla birlikte, verimli bir şekilde oynamak ve skor tablolarında akranlarınıza karşı iyi yer almak için muazzam miktarda strateji gereklidir. Idle TD: Heroes vs Zombies'de destansı, hiç bitmeyen bir maceraya çıkın, fantastik bir dünyayı keşfedin, kahramanlar ve zombilerle savaşın ve destansı patronları alt edin!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Idle TD: Heroes vs Zombies heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • FOREGROUND_SERVICE