Real Soccer Strike Games İndir

Kullanıcı oyu: 4,1/5 - ‎3.532 oy
En son sürüm: 1.2.5
Yükleme sayısı: 1.000.000+
Güncellendi: 2023/12/12

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 40.1 MB
Mevcut sürüm: 1.2.5
Paket Adı: com.pt.real.soccer.score.star.football.strike.hero.football.first.touch.dream.league.cup
Kategori: Spor
Geliştirici: Playtime Gaming
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Ücretsiz futbol oyunları 2020 yeni skor oyunu kahraman dünya kupası gollerinde gerçek futbol futbol oyunlarını çevrimdışı 2021 oynayın, beş yıldızlı spor oyunları derecesine sahip futbolcuya meydan okumak için dünya futbol rüya takımını şaşırtın. Futbol futbol oyununun futbol vuruşlarının skor oyunu kahramanı olmasına bağlı olduğu rüya takım skor oyununda efsane bir futbolcu olun. Gerçek futbol beş yıldızlı oyun 2021: çevrimdışı futbol oyunları, futbol oyunlarının enerjisini geri getiriyor futbol futbol kartları 2020 çevrimdışı maçları. Futbol wali oyunu 2020'de bir efsane futbol 2020 olmak için çok oyunculu futbol oyunlarında çevrimdışı düşük mb becerilerinizi ayarlayabilirsiniz. Gerçek futbol vuruşu: ücretsiz futbol oyunları 2021, futbol rüya takımı 2014'ün size futbol oyunları 2020: çevrimdışı futbol oyunları çevrimdışı futbol oyunları sunduğu dünyanın ücretsiz futbol oyunlarında sizi şımartır. Futbolun başladığı ve futbol vuruşlarının gösterildiği futbol rüya takımı maçlarının ücretsiz futbol oyunlarının futbolcularının yeteneğini getiren çevrimdışı düşük mb futbol maçları 2020 çok oyunculu futbol oyunlarının skor oyunu kahramanı olmak için futbol vuruşlarının vuruşunu hissedin. Futbol oyunu 2021: ücretsiz futbol oyunları, çevrimdışı çok oyunculu futbol oyunlarının futbol mobil oyununun yanında oynayan futbol maçı ike profesyonel oyuncular için harika gerçek futbol grevi 2021'dir

Gerçek futbol oyunları çevrimdışı 2020'de futbol becerileri, ücretsiz spor oyununda profesyonel olmak için futbol rüyası takım maçlarında futbol vuruşları yapmak. Gerçek futbol grevi 2021'de: ücretsiz futbol oyunları, 2021 futbol oyunları sırasında tekme atmak, yuvarlanmak, top sürmek, küçük hindistan cevizi atmak veya topu (veya diski) bir rakibin bacaklarının arasına itmek için harika skor oyunu kahraman hilelerini göstermenize izin verir. İnanılmaz maceralı spor oyunları arasında futbol oyunu, ABD futbol futbolunu şaşırtmak için en iyi futbol oyunları 2021'de futbol dünya kupasını kazanmak için sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Hadi spor gerçek futbol grevi: ücretsiz futbol oyunları 2021 oynayalım ve en sevdiğiniz futbol euro kupası ülkesini skor tablosuna geri getirmek için dünya ücretsiz futbol oyununu kazanalım. Gerçek futbol skor oyunu kahramanı: ücretsiz futbol oyunları 2021, gerçek futbol tekmesi şeklindeki inanılmaz futbol vuruşlarını kontrol etmek için çevrimdışı futbol tekme oyunlarının testinden önce 2014 futbol rüyası takımına meydan okuyor. Yeni yıldız futbol topu futbolu için futbol rüya takımı maçlarından hemen önce futbol maçında futbol çevrimiçi skor oyunu kahraman oyunları stratejilerini gerçekleştirin: ücretsiz futbol oyunları. Skor oyunu kahraman futbol oyunları: ücretsiz futbol oyunları, gerçek futbol 2023 futbolu spor oyunları oyuncusu olarak gerçekleştirerek dünya kupası için futbol sahasında futbolcuların yeni yeteneklerini getiriyor. Gerçek futbol vuruşu: ücretsiz futbol oyunları 2021, futbol oyunları sevenler için spor oyunları kategorisinde ücretsiz olarak oynanması beklenen futbol oyunuydu.Gerçek futbol grevi: ücretsiz futbol oyunları 2021, futbol 2021'de yapılacak yeni futbol 2020 için bir futbolcu olarak rüya maçları oynamak için dünya kupasını oynamanıza izin verir.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Real Soccer Strike Games heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,1 - 3.532 oy
5
706
4
54
3
54
2
54
1
2.662

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • FOREGROUND_SERVICE