GPS Route Maps Driving Directions & Street View İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0
Yükleme sayısı: 1.000+
Güncellendi: 2021/07/20
İndir APK
Versiyon 1.0Boyut 7.4 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7.4 MB
Mevcut sürüm: 1.0
Paket Adı: free.routefinder.navigation.voicenavigation.gpscompass.earthmap.streetview
Kategori: Haritalar ve Navigasyon
Geliştirici: handcoded apps
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Güçlü bir rota motoru, canlı sokak görünümü, pusula ve hız göstergesi navigasyonu, trafik güncellemeleri, sezgisel adım adım yol tarifleri ve sürücülerin GPS Canlı Navigasyon, Haritalar kullanarak ilgi çekici sürüş ve en iyi navigasyon deneyimi oluşturmasına yardımcı olacak etkileşimli haritalarla çevrenizdeki dünyayı ortaya çıkarın Yol Tarifi ve Keşfet. GPS canlı sokak görünümü ve rota izleme uygulaması, hedefinize doğru en iyi, hızlı ve en kolay rotaları sağlamak için tasarlanmıştır. Bu Rota bulucu, pusula ve hız göstergesi navigasyon uygulaması, trafik koşullarını önceden bilmeniz için zaman zaman trafik güncellemeleri ve uyarılar verir. Sıkışıklıkları önlemek için seyahatinizi yönetmek için trafik rotaları, tıkanıklıklar ve koşullar hakkında bilgi edinmek için yol haritasını/rota planlayıcısını tamamlayın. Harita navigasyonunda sürüş, yürüyüş ve bisiklet navigasyon modu ile telefonunuza veya tabletinize yüklemek için en iyi ücretsiz uygulama. Mevcut hız limiti de dahil olmak üzere gerçek zamanlı trafik bilgilerindeki tüm özellikler, böylece sürüş sırasında varana kadar ne kadar zamanınız olduğunu bileceksiniz.

GPS, Haritalar Sürüş Yönergeleri, gps haritaları uygulamasında rota navigasyonu, canlı trafik ve doğru adım adım navigasyon, ünlü yerler, yerleri keşfetme, sokak görünümü ve pusula sunar. İstediğiniz varış yerini arayın ve rota planınızı seçin. Haritadaki hız göstergesi ile mevcut hızı bulabilir ve sürüş sırasında hız sınırını size hatırlatabilirsiniz. GPS rota haritaları, yol tarifleri ve sokak görünümü, yemek yemek, alışveriş yapmak ve keşfetmek için en iyi yerleri bulabilir.

Anında sokak görünümü özelliği, izlenen konumunuzun canlı 3D panoramik yüksek kaliteli görüntülerini sağlar ve seyahate çıkmadan önce hedefiniz hakkında bilgi sahibi olun. Bazı siteler bu siteler için canlı sokak görünümünde canlı uydu bilgileri sağlamaya adanmış olduğundan, ünlü yerlerin ve yedi dünya harikasının canlı görüntülerine kolay erişim. Mevcut konumunuzu karasal uyduda alın ve mevcut konumunuzun canlı sokak görünümü ve uydu görünümü haritası ile dünya çapında harita bilgileri sağlayın.

GPS rota bulucu harita navigasyonu, size canlı dünya haritası ve uydu, arazi, hibrit ve normal görünüm dahil olmak üzere çeşitli stil harita görünümleri sunar. Uydu görünümü haritasını kullanarak, canlı sokak görünümü elde edebilir ve rotanızı kolayca net bir şekilde görebilirsiniz. App harika bir seyahat deneyimi elde etmek için tüm seyahat araçları i-e pusula, canlı hava durumu, park yerleri var.

Bu güçlü Harita uygulaması yapabilir mi?
* Canlı sokak görünümünü göster
* Gerçek zamanlı navigasyon ve rota önerisi
* Sesli ve görsel yardımla dönüşlü navigasyon
* Gününüzü planlamak için yerel hava durumu tahmini
* Planlanan rota için canlı trafik güncellemeleri
* Çevrenizdeki ilgi çekici yerleri keşfedin
* GPS Haritasında hassas konum takibi
* Bulunduğunuz yere yakın park yerleri
* Dünyaca ünlü yerler bilgisi

Harika rota planlama ve seyahat deneyimi için adım adım navigasyonla hızlı, ayrıntılı ve güvenilir haritanın keyfini çıkarmak için GPS Yönlendirici Bulucu, Haritalar Yol Tarifi uygulamamızı deneyin!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden GPS Route Maps Driving Directions & Street View heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • ACCESS_FINE_LOCATION
 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • INTERNET
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED