arazi bisikleti yarış oyunlar İndir

Kullanıcı oyu: 2,8/5 - ‎449 oy
En son sürüm: 1.7
Yükleme sayısı: 100.000+
Güncellendi: 2024/01/22

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 94.5 MB
Mevcut sürüm: 1.7
Paket Adı: com.mob3dgamers.dirt.bike.racing.championship
Kategori: Spor
Geliştirici: Mob 3D Gamers
Gereken Android sürümü: Android 6.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Fixed Bugs
Minor UI modifications
Smooth Controls

Ücretsiz arazi bisikleti yarışı oyunu bisiklet oyununun arazi bisikleti gösterilerinin keyfini çıkarmanızı sağlamak için, nihai bisiklet kargaşası ve yüksek hızlı arazi motosikletleriyle kir bisiklet oyunları bisiklet yarışı 3d motokros oyunu oynamak için hazırlanın. Çılgın bisiklet akrobasi hareketlerinizle serbest stil akrobasi hareketleri gerçekleştirin Motorlu kros bisiklet şampiyonası bisiklet sürüş oyunlarının ekstrem bisiklet akrobasi hareketlerini deneyimlemek için çevrimdışı ücretsiz kir bisiklet oyunlarının 3 boyutlu yarış becerileri. Bisiklet sürücüsü 2020 motosiklet dublör oyununda kendinizi motokros arazi bisikleti gösterilerine ve enduro arazi motosikleti yarışı ücretsiz moto mücadelesine kaptırmak için arazi motosikleti oyunlarında ücretsiz motokros atlayışları yapın. Tüm yeni arazi motosikleti oyunları ücretsiz sürüş motokros bisiklet yarışı oyunları 3d, daha önce hiç denemediğiniz aşırı dublör bisiklet oyunlarını deneyimlemenize olanak sağlamak için size çok çeşitli arazi motosikleti oyunları serbest stil ücretsiz mx bisiklet modları sunar.

Harika arazi bisikleti oyunları bisiklet yarışı 3d motosiklet oyunu, arazi bisikleti dağ tırmanma oyunlarında bmx bisiklet gösterileri gerçekleştirmek için arazi yarışı ve kar bisikleti yarışıyla size sonsuz eğlence sunuyor. Ktm bisiklet yarışı kir bisiklet oyunları, kir bisiklet yarışı çevirme motokros bisiklet dublör oyunları 2020 oyununun çılgın gösterilerinin keyfini çıkarmanıza izin vermek için ücretsiz kir bisikletleriyle süper kros yarışı için moto x3m bisiklet yarışı oyununun keyfini çıkarmanıza izin vermek için burada. Arazi bisikleti oyunları bisiklet yarışı 3d motosiklet oyunu çevrimdışı, ücretsiz en iyi bisiklet yarışı motosiklet oyunudur, bu nedenle motokros arazi motosikleti yarış oyunlarında enduro arazi motosikletinin aşırı off road gösterileri ile arazi motosikleti yarışı şampiyonluk oyunları dünyasına girin.

Kirli bisiklet oyunları bisiklet yarışı 3d motokros dublör bisiklet yarışı oyunu, çılgın becerilere sahip dublör binicilerinin motokros yarışı çevrimdışı oyunlarında 3d bisiklet hayatı tekerlekli oyunlarda bisiklet yarışı hileleri gerçekleştirmeleri için mükemmel bir seçimdir. Kir bisiklet tepe tırmanma oyunları, çılgın becerilere sahip enduro bisiklet off road oyunlarında motokros yarışları için zorlu motosiklet dublör bisikletlerine sahiptir. bmx bisiklet yarışı ve motokrosta ücretsiz kir bisiklet yarışı motosiklet oyunu oynamak için moto tepe dublör. Arazi bisikleti yarışı motosiklet oyunu, çevrimdışı olarak çeşitli arazilerde ve motokros arazi bisikleti yarış oyunlarının pistlerinde arazi motosikleti sürerken adrenalin patlamasını deneyimlemenizi sağlayan heyecan verici ve heyecan verici bir arazi motosikleti serbest stil oyunudur.

Motokros dublör bisiklet yarışı oyunlarında kir bisiklet yarışı ücretsiz motokros zorlukları arasından seçim yapın ve bisikletteki motokros bisiklet dublörünün bisiklet ömrü için çeşitli parça ve aksesuarlarla kir bisiklet serbest stil oyunlarında offroad bisiklet dublör oyunları 2020 oyununda seçiminize göre kir bisikletlerini özelleştirin yarış 3d çevrimdışı bisiklet dublör oyunları. Motokros oyunlarının - arazi bisikleti tekerlekli oyunlarının ücretsiz bir sürücüsü olarak, zamana karşı yarış, serbest stil, şampiyona ve kar bisikleti yarışı motosiklet gösteri oyunları gibi farklı modlar ve zorluk seviyeleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Ktm motokros kir bisiklet oyunları, çevrimdışı motokros kir bisiklet yarış oyunlarında dublör bisikletçileri için yol dışı kir pistlerinde kir bisiklet gösterileri yaparken gerçek bisiklet hayatı hissini yaşamanıza izin veren gerçekçi grafiklere ve fiziğe sahiptir. Dublör bisikletleri sürün ve arazi motosikletinizi eğme, dokunma ve kaydırma gibi basit ve sezgisel kontrollerle kontrol etmek için harika bisiklet gösterileri yapın ve akrobasi bisiklet yarışı arazi motosikleti serbest stil oyunlarında nihai bir bisiklet sürücüsü olun.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden arazi bisikleti yarış oyunlar heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 2,8 - 449 oy
5
149
4
74
3
74
2
0
1
149

(*) is required

 • INTERNET
 • VIBRATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • FOREGROUND_SERVICE