GHD SPORTS - Free Cricket Live TV Thop TV Guide İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0
Yükleme sayısı: 1.000+
Güncellendi: 2021/07/19

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9.8 MB
Mevcut sürüm: 1.0
Paket Adı: com.freeghdsportslivecricketsports.freehotstar_liveghdsports
Kategori: Spor
Geliştirici: Star apps and games
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

GHD Sports Live TV Uygulaması Kriket ve Futbol rehberi uygulamasına hoş geldiniz. Bir dizi spor ve maç rehberi sağlayacaktır. GHD spor canlı tv uygulaması için heyecanlı mısınız? Cevabınız evet ise, bu uygulama ücretsiz canlı tv kriket yayını, ücretsiz canlı futbol yayını, ipl ve diğer sporları içerir. Ek olarak, GHD spor tv, canlı spor akışı için farklı kanallara sahip birçok spora sahiptir. GHD sporları, kriket ve diğer spor yayınları için ücretsiz bir rehberdir.

Kullanıcılar ayrıca GHD canlı tv uygulamasında ücretsiz canlı kriket, canlı ipl ve ISL futbolunu nasıl izleyecekleri hakkında bilgi alabilirler. GHD Futbol ve Kriket uygulaması, ISL ve diğer futbol akışlarının yanı sıra gösteriler, diziler ve canlı kriket için ücretsiz bir rehberdir.

İlginç bir şekilde, GHD canlı kriket spor uygulaması yalnızca canlı spor yayınlarını içermekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların dünyanın her yerinden haberleri tek bir uygulamada ücretsiz olarak alabilecekleri canlı haber kanallarına sahiptir. Ghd sporlarında canlı tv uygulaması futbol kılavuzu, canlı kriket ve ücretsiz futbol maçı akışı hakkında rehberlik içerir.

Ek olarak, GHD spor ipl tv, kullanıcılarına ücretsiz olarak canlı ipl sağlar. GHD spor ipl kriket, dünyanın en popüler kriket ligidir. Ve tüm ülkelerin oyuncuları yeteneklerini sergilemek için bu ligde ipl kriketine katılıyor.

En önemlisi, GHD spor kriket maçı uygulaması ücretsiz olarak canlı kriket skoru ve futbol skoru içerir. Tüm uluslararası ve ulusal maçların canlı skorlarını ücretsiz olarak sağlar. Bu GHD spor 2021 Kılavuzu: canlı tv kriket ve futbol size her şeyi anlatmaz, ancak bilmeniz gereken tüm temel ayrıntıları size sağlayacaktır.

Ücretsiz olarak canlı kriket ve futbol yayınları mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, bu GHD canlı tv spor uygulaması başlamanıza yardımcı olabilir.

GHD canlı uygulama futbol ve kriket rehberi, Canlı maç skorlarını, belgeselleri ve Yaklaşan spor etkinliklerini daha az çabayla aramanız için size bilgi sağlayan bir uygulamadır. Ghd spor canlı tv uygulaması futbol ve kriket, tüm uluslararası maçların önemli noktalarını sunar. Böylece kullanıcılar herhangi bir komplikasyon olmadan istedikleri zaman kriket olaylarını izleyebilirler.

GHD Sports Live Tv Uygulaması Futbol Rehberinin bazı Faydalı özellikleri:

- Kullanımı kolay
- Tüm android cihazlarla uyumlu
- apk nasıl indirilir
- Esnek Kullanıcı Arayüzü ve Animasyonlar
- Herkese tamamen ücretsiz

GHD spor canlı tv kriket uygulaması hem android hem de IOS kullanıcıları için mevcuttur, böylece her akıllı telefon kullanıcısı bu uygulamayı indirebilir ve canlı spor akışının keyfini ücretsiz olarak çıkarabilir.

Bu uygulama ile GHD sporlarının canlı TV yayınını izleyemezsiniz çünkü sadece GHD dizileri, kriket ve filmler hakkında bilgi veya kılavuzlar içerir.

NOT: Bu, yalnızca hayranlar tarafından yapılan resmi olmayan bir uygulamadır. Bu uygulama sadece rehberlik ve öneri amaçlıdır.

Sorumluluk Reddi:
Bu uygulama tamamen resmi olmayan bir uygulamadır, bu uygulama sadece tavsiye ve rehberlik amaçlıdır. Daha da önemlisi, bu herhangi bir kuruluş veya şirketle ilişkili değildir. Tv kanalları hakkında rehberlik ve bilgi amaçlı kullanılır. Burada kullanılan tek bir görsel ekibimiz tarafından yapılmamıştır, tüm fotoğraflar internetten seçilmiştir. Resimlerin haklarına sahipseniz, çekinmeden bizimle iletişime geçin. Herhangi bir sorun için e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden GHD SPORTS - Free Cricket Live TV Thop TV Guide heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy

(*) is required

 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • INTERNET
 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • ACCESS_WIFI_STATE