Too Good To Go: End Food Waste İndir

Kullanıcı oyu: 4,8/5 - ‎1.374.223 oy
En son sürüm: 24.1.1
Yükleme sayısı: 10.000.000+
Güncellendi: 2024/01/23

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 38.1 MB
Mevcut sürüm: 24.1.1
Paket Adı: com.app.tgtg
Kategori: Yeme İçme
Geliştirici: Too Good To Go
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün | Video ]

Yenilikler

Thanks for helping fight food waste with us! This app release includes bug fixes and performance improvements. Enjoy!

Too Good To Go, en sevdiğiniz yiyeceklerden tasarruf ederken gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratmayı kolaylaştırır. Gıda israfını azaltmaya yönelik 1 numaralı uygulama olarak, atıştırmalıklar, paket yemekler gibi satılmayan lezzetli yiyecekleri ve doğrudan bölgenizdeki mağazalardan, kafelerden, bakkallardan ve restoranlardan alınan malzemelerden tasarruf ederek iyilik yaparken aynı zamanda iyi de yiyebilirsiniz. rakipsiz fiyat.

Gıda israfı çevre için önemli bir sorundur. Her yıl gıdanın üçte birinin israf edildiği bir dünyada, Too Good To Go uygulaması, gezegene yardımcı olan uygun fiyatlı yiyeceklerin kilidini açma biletinizdir.

Go Too Good To Go Nasıl Çalışır:

Keşfet ve Keşfet: Haritayı keşfetmek, yakındaki restoranları, kafeleri, bakkalları ve lezzetli paket servis yemekleri, atıştırmalıklar veya malzemeler içeren mağazaları bulmak için uygulamayı indirin.

Sürpriz Çantanızı Seçin: Her biri lezzetli, ihtiyaç fazlası yiyeceklerle dolu çeşitli Sürpriz Çantalara göz atın. Paket servis suşi ve pizza ve burger gibi fast food favorilerinden bakkaliye ürünlerine ve sağlıklı meyve ve sebzelere kadar.

Uygun Fiyatlı Kurtarmalar: İsteklerinize ve bütçenize uygun bir Sürpriz Çanta seçin. Fiyatlar 2 £ gibi düşük bir fiyattan başlayarak kaliteli yemeklerin tadını çıkarmanın uygun fiyatlı ve sürdürülebilir bir yolunu sunuyor.

Yerinizi Koruyun: Yerinizi güvence altına almak ve bu lezzetli paket servis ikramlarını kurtarmak için satın alma işleminizi uygulama aracılığıyla onaylayın. Katkınız yalnızca paradan tasarruf etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda fazla gıda israfını da azaltır.

Toplayın ve Keyfini Çıkarın: Sürpriz Çantanızı almak için önceden belirlenen saatte seçilen işletmeye gidin. Çevre üzerinde olumlu bir etki yaptığınızı bilerek, kurtarılmış lezzetli suşi, pizza, unlu mamuller, bakkaliye ürünleri ve daha fazlasının suçluluk duymadan tadını çıkarın.

Neden Gitmek İçin Çok İyi?

Cüzdan Dostu Hoşgörü: Uygun fiyatlarla kaliteli yiyeceklere erişin, iyilik yaparken iyi beslenmenize de olanak tanıyın.

Çeşitlilik ve Seçim: Unlu mamuller, suşi, pizza, bakkaliye ürünleri ve daha fazlası dahil olmak üzere her damak tadına uygun çok çeşitli lezzetli seçenekler sunuyoruz.

Çevresel Etki: Her Sürpriz Çanta, 2,5 kg CO2e'nin önlenmesine eşittir; bu, en sevdiğiniz bakkal veya paket yemeklerin tadını çıkarmak ve israfı azaltmak, daha yeşil bir gezegene bir adım daha yaklaştığınız anlamına gelir.

Kolay Satın Alma Süreci: Uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü Sürpriz Çantalara göz atmayı, seçmeyi ve satın almayı kolaylaştırır.

Kolay Kurtarma: Kurtardığınız paket yemeğinizi, atıştırmalıklarınızı veya yiyeceklerinizi önceden belirlenen zamanda toplayarak sorunsuz bir paket servis deneyimi sağlayın.

Topluluğa katıl:

Gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratırken iyi yemek yemeye inanan bir topluluğun parçası olun. İyi beslenme ve iyilik yapma fırsatını kaçırmayın. Şimdi uygulamayı indirin ve yiyecek israfını azaltmaya başlayın; her seferinde lezzetli bir Sürpriz Çanta.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Too Good To Go: End Food Waste heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,8 - 1.374.223 oy
5
35.193
4
14.473
3
21.189
2
70.908
1
1.232.302

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • ACCESS_FINE_LOCATION
 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • VIBRATE
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • CAMERA
 • POST_NOTIFICATIONS
 • USE_BIOMETRIC
 • USE_FINGERPRINT
 • WAKE_LOCK
 • ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION
 • ACCESS_ADSERVICES_AD_ID
 • FOREGROUND_SERVICE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE