Simple Gym Timer İndir

Kullanıcı oyu: 5,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0
Yükleme sayısı: 1+
Güncellendi: 2024/01/16

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 54.4 MB
Mevcut sürüm: 1.0
Paket Adı: com.kruemeldev.simplegymtimer
Kategori: Spor
Geliştirici: KruemelDev
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Initial release

"Basit Spor Salonu Zamanlayıcısı" uygulaması verimli egzersizler için en iyi arkadaşınızdır. Sadece bir dokunuşla kişiselleştirilmiş zamanlayıcıları başlatarak egzersiz sürenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayabilirsiniz. Her antrenmandan önce, her egzersizi doğru hızda yaptığınızdan emin olmak için zamanlayıcı süresini ayarlayın.

Uygulama ayarlarında, zamanlayıcı sona erdiğinde sesli bir uyarının, titreşimin veya her ikisinin birden sizi bilgilendirmesini isteyip istemediğinizi özelleştirin. Bu esneklik, antrenman deneyiminizi tercihlerinize göre uyarlamanıza olanak tanır ve sürekli saati kontrol etmeden tamamen egzersizlerinize odaklanmanıza olanak tanır.

Aralıklı antrenmanlar, devre antrenmanları veya zamanın önemli olduğu herhangi bir rejim için mükemmel olan "Basit Spor Salonu Zamanlayıcısı", net bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, antrenman süreleriniz hakkında sizi bilgilendirir ve fitness hedeflerinize tam olarak odaklanmanızı sağlar.

Verimli bir egzersiz seansı sağlamak için çalışma ve dinlenme aralıklarınızı optimize etmek için uygulamayı kullanın. İster yeni başlayan ister ileri düzey bir fitness tutkunu olun, "Basit Spor Salonu Zamanlayıcısı" uygulaması antrenmanınızdan maksimum faydayı elde etmenize yardımcı olur. Bu kullanıcı dostu ve işlevsel antrenman arkadaşıyla spor salonunuzun verimliliğini artırın ve ilerlemenizi hızlandırın.

Şimdi "Basit Spor Salonu Zamanlayıcısı" uygulamasını indirin ve fitness hedeflerinize zahmetsizce ulaşmanıza yardımcı olacak şekilde antrenmanınıza ince ayar yapmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedin.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Simple Gym Timer heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 5,0 - 1 oy

(*) is required

 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • INTERNET
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • VIBRATE
 • SCHEDULE_EXACT_ALARM
 • POST_NOTIFICATIONS
 • USE_EXACT_ALARM