شخصني İndir

Kullanıcı oyu: 5,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.0.0
Yükleme sayısı: 50+
Güncellendi: 2024/04/30

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11.4 MB
Mevcut sürüm: 1.0.0
Paket Adı: com.moltaqa.shakhasny
Kategori: Kitaplıklar ve Kısa Sunum
Geliştirici: Mordy Zadee Elnizy
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Beni Kişiselleştir Beni Kişiselleştir Beni Kişiselleştir uygulaması, Kur'an-ı Kerim ve Peygamber'in sünnetine dayalı hukuki rukye ve tedavi sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir uygulamadır. Uygulamamız Ruqyah Sharia'yı arayan Müslümanlar için değerli bir kaynaktır.

Uygulamamızı hemen indirin ve Ruqyah Sharia ile ilgili kaliteli ve güvenilir içeriklerden yararlanmak için kullanımı kolay ve entegre arayüzün keyfini çıkarın. Mübarek Kur'an tilavetlerini ve asil Peygamber hadislerini dinleyebilir, içeriğini başkalarıyla paylaşabilir ve istediğiniz zaman ve yerde dinleyip faydalanmak için indirebilirsiniz.

Tedavide ana kaynak olarak Kur'an-ı Kerim'e ve Peygamber'in arıtılmış sünnetine güveniyoruz ve Peygamber'in ilgili Kur'an ayetleri ve hadislerinin güvenilir yorumlarını sağlıyoruz.

Özel ve özverili ekibimiz, uygulamanın kalitesini sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çalışıyor. Herkes için maksimum memnuniyet ve konfor sağlamak amacıyla kullanıcı geri bildirimlerini dikkatle dinliyor ve uygulamayı sürekli geliştiriyoruz.
Kişisel başvurum, Kur'an-ı Kerim ve Peygamber'in saf sünnetini kullanarak hukuki rukye ve teşhis sağlamanın yanı sıra İslami öğretilere dayalı tedavi sağlamayı amaçlamaktadır.
Kişisel uygulama ile şeriat ruqyah'ın kapsamlı ve güvenilir deneyiminin keyfini çıkarın.
Şeriat uyumlu rukye ve İslami öğretilere dayalı terapi sağlamayı amaçlayan yenilikçi bir uygulama olan Kişisel Uygulamamızla İslam'ın ışığında şifa ve rehberlik alın. Uygulamamız hayatlarında şifa ve manevi mutluluk arayan Müslümanlar için değerli bir kaynak olarak hizmet vermektedir.

Şimdi uygulamamızı indirin ve şeriat rukyesi ve İslami terapi ile ilgili yüksek kaliteli ve güvenilir içeriğe erişmek için kullanımı kolay, entegre arayüzün keyfini çıkarın. Mübarek Kur'an tilavetlerini ve asil Peygamberlik geleneklerini dinleyebilir, içeriği başkalarıyla paylaşabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyip faydalanmak için indirebilirsiniz.

Uygulama, gelişmiş algoritmalarımız aracılığıyla spesifik sorunlarınızı teşhis edebilir ve sizi gerekli tedaviye yönlendirebilir. Şifa için birincil kaynaklar olarak Kur'an'a ve arıtılmış Sünnet'e güveniyoruz ve Kur'an ayetleri ile ilgili Peygamberlik geleneklerinin güvenilir yorumlarını sağlıyoruz.

Özel ve uzman ekibimiz, uygulamanın kalitesini sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için yorulmadan çalışır. Kullanıcı geri bildirimlerini dikkatle dinliyoruz ve uygulamayı geliştirmek için sürekli çaba harcıyor, herkes için maksimum memnuniyet ve rahatlık sağlıyoruz.

Kişisel Uygulamamızla kapsamlı ve güvenilir Şeriat uyumlu rukye ve İslami terapiyi deneyimleyin. Bugün İslam'ın ışığında şifa ve rehberlik alın!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden شخصني heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 5,0 - 1 oy

(*) is required

 • READ_EXTERNAL_STORAGE
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • INTERNET
 • WAKE_LOCK
 • ACCESS_NETWORK_STATE