balık canlı olarak duvar kağıdı 3D akvaryum arka İndir

Kullanıcı oyu: 4,1/5 - ‎11.706 oy
En son sürüm: 2.2
Yükleme sayısı: 1.000.000+
Güncellendi: 2020/09/30
İndir APK
Versiyon 2.2Boyut 22.9 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 22.9 MB
Mevcut sürüm: 2.2
Paket Adı: com.dg.fish.simulator.wallpapers.live.hd.freeapp
Kategori: Kişiselleştirme
Geliştirici: Deeko Games
Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]
Sürüm notları: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

fixed for all mobile

Balık canlı duvar kağıdı 3d akvaryum arka plan hd 2018 hareketli balık duvar kağıdı koi duvar kağıdı akvaryum suyundaki en iyi balık canlı duvar kağıdı. Bu balık duvar kağıdı en iyi akvaryum duvar kağıdı. Android cihazınızda canlı akvaryum duvar kağıdı bu güzel koi duvar kağıdı ayarlayın. Akvaryum suyunda bu yüzen suda hareket eden balıklar mobil fone'unuzda 3d canlı duvar kağıdına sahiptir. Bu akvaryum duvar kağıdı içinde balıklar en iyi animasyon hamleleriyle hareket ediyor.

 Akvaryum balıkları canlı duvar kağıdı, canlı duvar kağıdı yüzme balıklarının en iyi akvaryum duvar kağıdıdır. Güzel duvar kağıdını ayarlayın ve ekranınızdaki en iyi 3d ekran koruyucu, cep telefonunuzun güzel ve muhteşem görünümü haline gelir cep telefonunuz, akvaryum balıkları duvar kağıdı HD'nin balık tasarım duvar kağıdı olur. Bu ekran koruyucu ücretsiz betta balık duvar kağıdı. Cep telefonunuzu dekore edebilir ve en iyi balık yüzme canlı akvaryum duvar kağıdı ile android cep telefonunuzu kilitleyebilirsiniz.

Balık canlı duvar kağıdı 3d akvaryum arka plan hd 2018 en iyi en iyi hd 3d ortamda uçan balık duvar kağıdı ve canlı duvar kağıdı bu ekran sunan olağanüstü ve harika 3d ortamıdır. Bu 3d ortamda dokunmatik canlı balık duvar kağıdı balık sinek ücretsiz bir uygulama. Bu güzel duvar kağıdını akvaryumunuzda koi duvar kağıdını izleyebilirsiniz. Yüzen ve uçan balıklarla yarışmak için yüzerek balıklara sahip olan bu akvaryum, akvaryum canlı 3d ücretsiz duvar kağıdı muhteşem ortamıdır.

Bu gerçek akvaryumdaki canlı akvaryumun su balıklarının 3d ve yeraltı ortamında deniz balıkları duvar kağıdıdır. Bu ücretsiz canlı duvar kağıdı ön planda çiçekler ve dağ kayaları var ve en iyi 3d efektler kabarcıklar ve yüzen ve yarış balıkları balıkları yarışmak için sizi taklit ediyor. Tehlikeden kaçmak için balıklara ve akan balıklara dokunuyorsunuz.

Bu evcil hayvan balığının canlı duvar kağıdı ana özelliği ve samunder balığının duvar kağıdı tablet ve akıllı telefonlarda desteklenmektedir. Bu ekrana dokunabileceğiniz en iyi hareketli balık duvar kağıdı ve animasyonlu baloncuklar oluşturmak ve akvaryum canlı duvar kağıdı balık 3d güzelliğini artırmak. Inci Gourami, Altın Balık, Kılıç, Bloodfin, Danios, Siyah Molly, Siyah Etek, Kuhli Loach, Beyaz Bulut, Platy, Yayın Balığı, Betta, Guppy, Cherry Barb, X-ışını, Yangın Ağzı Çiklit, Tiger Pleco, koi balığı canlı duvar kağıdı Ve Yüzlerce Daha.

 Balık Canlı Duvar Kağıdı 3D Akvaryum Arkaplan HD 2018, balık ve akvaryumu sevenlerin en iyi aşk duvar kağıdı olduğu insanlar için en iyisi ve en uygunudur. Bu tropikal balıkların animasyonlu hava kabarcıkları balık ekran koruyucusunun akvaryum canlı duvar kağıdı. Bu yüzden tropik ortamdaki en iyi akvaryum duvar kağıdında tatlı su ve akvaryumla başlamanızı zekâyla sorgulamanız gerekir. Bu en iyi deniz mercan ve balık hareketli duvar kağıdı. Balıkların akvaryumunda bu en iyi mavi balina duvar kağıdı.

3d ortamda aqua ve bitkiler arka plan canlı duvar kağıdı arka planını ayarlayın. HD ortamındaki bu akvaryum canlı duvar kağıdını gerçekten çok seviyorsunuz. Bu uygulama tüm android cep telefonlarında uyumludur ve balıkçılık oyununun bu balık oyununda en iyi grafikleri gösterir. Bu balık balıkları balıkları koi balığının canlı duvar kağıdı manon ve Afrika duvar kağıdının en iyi su canlı duvar kağıdıdır. Su sprint içinde 3d canlı duvarda carpa balık duvar kağıdı gibi. Pescados animasyonlu tema ve animasyonlu ekran koruyucu, ücretsiz gölet lwp (canlı duvar kağıdı) coolfish en iyi canlı duvar kağıdı. Akvaryumdaki akvaryum canlı duvar kağıdı balık akvaryum balık akvaryumda sevimli balıkları gibi gerekir.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden balık canlı olarak duvar kağıdı 3D akvaryum arka heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,1 - 11.706 oy
5
1.709
4
329
3
854
2
1.235
1
7.577

(*) is required

Advertisement

2019/11/14

Fish LWP ad many more aquarium backgrounds
improve water effect
ad more koi fish

2019/06/27

Fish LWP ad many more aquarium backgrounds
improve water effect
ad more koi fish

2019/04/03

Fish LWP ad many more aquarium backgrounds
improve water effect
ad more koi fish

2019/03/14

Fish LWP ad many more aquarium backgrounds
improve water effect
ad more koi fish

2018/10/15

Fish LWP_1.1

 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • WAKE_LOCK