Александр Тодчук Studio İndir

Kullanıcı oyu: 5,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 2.6
Yükleme sayısı: 1.000+
Güncellendi: 2023/12/05

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9.7 MB
Mevcut sürüm: 2.6
Paket Adı: ru.alexander.todchuk.studio
Kategori: Yaşam Tarzı
Geliştirici: Salon online LLC
Gereken Android sürümü: Android 7.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Alexander Todchuk Studio Kolay kaydı.

ATStudio ağı - Moskova prim bu güzellik salonları. şehir ve herhangi istek ve son moda trendleri doğrultusunda size dönüştürmeye hazır profesyonellerin sıkı sıkıya bağlı bir ekip farklı yerlerinde 8 dükkanlar vardır.

Alexander Todchuk - stilist kuaför, adını - bu kaliteli sonuçlar ve yüksek düzeyde hizmet garanti ayrı markadır. 30 yıldır, becerilerini geliştirerek, Alexander kendi denilen geliştirmek için tüm dünya teknoloji saç kesimi okudu "Akıllı saç kesimi." müşterilerle bir günlük çalışma Alexander tekniğini bilemek ve gelişmenin yeni yönlerini keşfetmek için izin verir: "uygulama olmadan iyi bir uzman olmak mümkün değildir. Eğer beceri kaybetmek "- pratik değil: - Tekniği o piyano çalmaya piyanist için gibi.

Takım Alexander Masters Todchuk Studio - gibi düşünen insanların bir takım. çalışmaları için kuaför, organizasyon, hayata olumlu tutum, aşkın sanatta Profesyonellik - bu nitelikleri salonların her çalışanın ağını karakterize etmektedir.

Alexander: "Alexander Todchuk Studio müşterilerimize ve ustaları ile sürekli diyalog halindeyiz. En kısa sürede yeni bir teknoloji veya trend olarak, bu alanda en iyi uzmanları davet ve ağımızın üyeleri için seminer ve atölye çalışmaları organize etmek. Ama klasik bir üs olduğunda yaratıcı teknikler öğrenebilirsiniz olduğunu hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, her usta hem klasik ve modern teknikler sahipti ve bunları birleştirmek için biliyorum emin olun. "

www.todchuk.ru

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Александр Тодчук Studio heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 5,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • CALL_PHONE
 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • ACCESS_FINE_LOCATION