BINANCE Exchanger İndir

Kullanıcı oyu: 5,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.3
Yükleme sayısı: 10+
Güncellendi: 2019/07/06
İndir APK
Versiyon 1.3Boyut 2.8 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.8 MB
Mevcut sürüm: 1.3
Paket Adı: com.binanceap.android
Kategori: Finans
Geliştirici: Dev3 Solutions
Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Bug fix

The world's biggest cryptocurrency exchange - Binance - is an up and coming cryptocurrency exchange with a focus on crypto-to-crypto trading. It has its own token, Binance Coin (BNB), and lists a range of cryptocurrencies including LTC and NEO

Currently, it supports English and Chinese users. The Binance token (BNB) was created during the ICO event to fund the development of the Binance exchange.

Binance exchange is available only for trading cryptocurrencies, hence, it is not available for any FIAT wired deposits.

Why should I open a Binance Account?
Binance is growing at a very fast rate, and if it will keep growing, it will soon become the biggest crypto exchange worldwide for trading altcoins. Many newly launch coins and tokens are getting listed on Binance as compared with the other major exchanges (Poloniex and Bittrex). If you have missed some of the ICOs, you can look for a some of them on Binance.

The Hong Kong based exchange Binance has a global offering and supports multiple languages including English, Japanese, Chinese, Korean, Russian, Spanish, French and German. It also offers instant exchanging between 96 different cryptocurrencies and bitcoin, ethereum, tether (USDT) and its own native BNB token

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden BINANCE Exchanger heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 5,0 - 1 oy
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE