CryptoAgent Bot İndir

Kullanıcı oyu: 1,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.3
Yükleme sayısı: 10+
Güncellendi: 2019/07/18
İndir APK
Versiyon 1.3Boyut 3.4 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.4 MB
Mevcut sürüm: 1.3
Paket Adı: com.cryptoagentbotapp.android
Kategori: Finans
Geliştirici: Dev3 Solutions
Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Bug fix

Bu hızla büyüyen pazarda deneyim ve gerçekten iyi sonuçlar çok sahip, cryptocurrency piyasada analistler ve tüccarlar uluslararası bir ekibiz. Sizinle bizim büyük bilgi paylaşmak ve yüksek verimli cryptocurrency pazara davet etmek istiyorum.

Sana yardım edeceğiz:
1) cryptocurrency pazarda istikrarlı mali kar Verim

2) cryptocurrency piyasa hakkında yeni bilgiler alın

3) işler, sözler değil içinde sermaye fonları arttır.

4) sizden nelerin gerekli olduğunu tüm dikkatle sinyalleri ve giriş ve çıkış noktalarında tavsiyelerimizi takip etmektir () satın almak ve kar almak

5) İki büyük Dünya borsalarında işlem (Bittrex, Poloniex)

6) Unutmayın: 2-3% Günlük çarpın eğer 1000 BTC fazla 365 gün sonra, 1BTC almak mümkün!

Eğer Kripto Ajan Bot arkasında Ekibinden ne olacak?

Biz nasıl cryptocurrency piyasasını usta öğretecek ve size bu işin içinde tecrübeli olmadığını endişelenmenize gerek kalmaz.

Biz tüm teknik ve analitik anları ilgilenir, size yakında göreceksiniz profesyonel ve sonuç odaklı bir şekilde, çalışır.

Sizinle birlikte mali bağımsızlık tasarlayacak.

Bir yatırım grubu veya şirket değiliz, biz cryptocurrency pazarda yüksek kalitede hizmet vermek ve biz sürece var olduğu bu piyasada olacak.

Sen bunu yönetmek için para almam nedeni, her şeyden önce kendinize yatırım yapacak! Kendi hesabı ve mali büyümeyi yönetme hakkında tam kontrole sahip olacak.
Günlük sinyalleri (Kısa, orta ve uzun vadeli).

Sen ortakları ücretlerinin için eşsiz ve çok çekici gelir planı erişebilir ve derin 10 seviyelerine yaklaşık% 60 kar yukarı alacaktır.

İyi bir büyüme potansiyeli ile yatırım için en uygun paralar hakkında bilgi alacak.

yatırım portföyü oluşturarak yardım ve destek.

Biz Kripto-Market öncülerinden olarak görüyoruz, bu yüzden daha fazla kişi Bitcoin, Altcoins & Blockchain teknolojisini katılmadan görmek istiyorum.

Deneyim

Biz analiz ve ticaret Hisse Senedi ve Forex piyasasında deneyimi fazla 14 yıl var ve şimdi tamamen 2 yıl önce kripto pazarına gitti. nedeni para değil, ama biz Blockchain Technology tarafından hayran ve onunla daha iyi bir dünya yaratma vizyonu paylaşmak istiyorum çünkü.

Biz Telgraf Bot ile çalışmak Neden?

Nedir App ve Telgraf gibi Messenger Hizmetleri halkların çoğu her gün yaşadığımız günümüzde zaten kullanılmaktadır. Bu, gelecekte daha da artacak. Zaten çok olgun botlar ve yapay zeka Telgraf de kullanılıyor. Bu trend ile gidip sürekli bot geliştirmek istiyoruz bu yüzden.

Ayrıca bizim üyelere doğrudan-kurmak Telegram'dan Bittrex veya Poloniex üzerinde Sinyalleri fırsatı vermek için bir yazılım üzerinde ŞİMDİ çalışan !! Bu kullanıcı dostu büyük artıracaktır. Bu nedenle ? bizi izlemeye devam edin

Anonim - Lütfen anlayın

anonim kalmak istiyorum, çünkü biz Telegram kullanmak başka nedeni olduğunu. Biz başarı da bir dezavantajı var geçmişten öğrendik. Biz gizlilik ve aile yaşamının hoşlanan elit bir daire vardır. Biz bir ağ pazarlama şirketi olarak bazı insanlar tarafından görülmektedir biliyoruz. Ama biz pazarlamacıların veya Show Maker DEĞİL olduğunu anlamak gerek!

Belki de bu tavırla, biz insanların daha az güven ulaşırlar. Ve bunun için özür dileriz! ?? Ama üç aşağıdaki yönleri üzerinde bir göz atın:

Biz dolandırıcıların değiliz! Bir yatırım grubu veya şirket değiliz, biz cryptocurrency pazarda yüksek kalitede hizmet vermek ve biz sürece var olduğu bu piyasada olacak.

Sonuçlardan memnun değilseniz veya bize güvenmiyorsanız, sadece seçtiğiniz üyelik sona sağlayabilirsiniz.

gizli ile, hiçbir dikkat dağıtıcı var. Bu yüzden sonuçlarına daha iyi odaklanabilir! Çünkü biz iyi sonuçlar elde etmek için seviyorum! Ve sonunda, üyelerin istediğim şey: Sadece iyi sonuçlar! ??

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden CryptoAgent Bot heyecanına ulaşabilirsiniz.

Önceki versiyonlar

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 1,0 - 1 oy
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE