MeTV İndir

Kullanıcı oyu: 3,5/5 - ‎5.321 oy
En son sürüm: 3.0.12
Yükleme sayısı: 500.000+
Güncellendi: 2023/12/06

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 20.5 MB
Mevcut sürüm: 3.0.12
Paket Adı: com.metv.metvandroid
Kategori: Eğlence
Geliştirici: MeTV
Gereken Android sürümü: Android 6.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

The MeTV app is all-new with this version! Upgrade now and create your free MeTV profile to customize the app to your favorite shows, your local schedule, and to join in the conversation in comments. Enable notifications and receive instant updates about your favorite shows and programming alerts. Your feedback can help make the MeTV app better for everyone. Share your app feedback with android-feedback@metv.com

MeTV - Amerika'nın 1 Numaralı Klasik Televizyon Ağı - iPhone ve iPad'inizde en sevdiğiniz programları ve nostaljiyi takip etmenizi sağlar. Ücretsiz uygulama, en sevdiğiniz programlar hakkında özel uyarılar almanıza, MeTV'ye bağlanmak için programlama hatırlatıcıları almanıza ve diğer MeTV hayranlarının yorumlarınıza ne zaman tepki verdiğini görmenize olanak tanır. The Andy Griffith Show, The Flintstones, M*A*S*H, Star Trek, Perry Mason, The Brady Bunch ve daha fazlası gibi şovları favorilerinize ekleyerek, MeTV favori şovunuzla ilgili paylaşımlar yapar yapmaz bunu öğreneceksiniz.


Lütfen dikkat: MeTV Uygulamasında MeTV'nin canlı akışı ülke çapında mevcut değildir.Geri bildiriminiz, MeTV uygulamasını herkes için daha iyi hale getirmeye yardımcı olabilir. Uygulama geri bildiriminizi şununla paylaşın:
android-feedback@metv.com.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden MeTV heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,5 - 5.321 oy
5
1.545
4
300
3
280
2
350
1
2.840

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_COARSE_LOCATION
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='28
 • READ_EXTERNAL_STORAGE' maxSdkVersion='32
 • POST_NOTIFICATIONS
 • CAMERA
 • WAKE_LOCK
 • FOREGROUND_SERVICE