Investing Wisdom İndir

Kullanıcı oyu: 4,6/5 - ‎97 oy
En son sürüm: 1.14
Yükleme sayısı: 10.000+
Güncellendi: 2020/09/25
İndir APK
Versiyon 1.14Boyut 2.2 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2.2 MB
Mevcut sürüm: 1.14
Paket Adı: com.multireality.InvestingWisdom
Kategori: İş
Geliştirici: multireality
Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]
Sürüm notları: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

My new app: StarReader

- Warren Buffett bir Amerikan iş adamı, yatırımcı ve hayırsever olduğunu. O dünyanın en başarılı yatırımcısı. Buffett Berkshire Hathaway başkanı, CEO ve en büyük hissedarı olan ve sürekli dünyanın en zengin insanlar arasında yer almaktadır. 2008 yılında ve 2015 yılında üçüncü en zengin olarak dünyanın en zengin kişi olarak yer aldı.

- Peter Lynch Amerikan işadamı ve stok yatırımcı. 1977 ve 1990 yılları arasında Fidelity Investments Magellan Fonu'nun yöneticisi olarak, Lynch, S & P 500 endeksi pazar iki katına ve dünyada o en iyi performans gösteren yatırım fonu yapmak daha tutarlı daha bir% 29.2 yıllık getiri, ortalama.

- George Soros Yahudi-Macar kökenli olup çifte vatandaşlık (Macaristan ve Birleşik Devletler) tutan bir Macar-Amerikalı iş adamı, yatırımcı, siyasi aktivist ve yazar. O Soros Fon Yönetimi başkanıdır. O 1992 Kara Çarşamba UK para krizinde ona 1 milyar $ kar elde etme, çünkü ABD yaptığı kısa satış lira 10 $ milyar "İngiltere Bankası Broke Man" olarak bilinir. Soros dünyada 30 zengin insanlardan biridir.

- Jim Rogers, bir Amerikalı işadamı, yatırımcı ve yazar. O anda Singapur'da dayanır. Rogers Holdings ve Beeland İlgi Başkanı, Inc. O Rogers Uluslararası Emtia Endeksi (Rici) Kuantum Fonu kurucularından ve yaratıcı idi.

- Benjamin Graham İngiltere doğumlu Amerikalı ekonomist ve profesyonel yatırımcı oldu. Graham değer yatırım, o 1928 yılında Columbia Business School'da öğretim ve daha sonra onların ünlü kitabın Güvenlik Analizi çeşitli sürümleri ile David Dodd ile rafine başladı bir yatırım yaklaşımı babası olarak kabul edilir. Graham hayatı boyunca birçok müritleri vardı, bir dizi başarılı yatırımcılara kendilerini haline geldi. Graham'ın en tanınmış öğrencileri diğerleri arasında Warren Buffett, William J. Ruane, Irving Kahn ve Walter J. Schloss içerir.

- Charles Thomas Munger bir Amerikalı işadamı, avukat, yatırımcı ve hayırsever olduğunu. O Berkshire Hathaway, Warren Buffett tarafından kontrol çakıltaşı başkan yardımcısı olduğu; Bu kapasite, Buffett Charlie Munger açıklar "eşim."

- John Marks Templeton yatırımcı ve yatırım fonu öncü oldu. O Winchester, Tennessee kasabasında doğdu ve Yale University katıldı. Bay Templeton hep pazarlık fiyatları bakarak değer yatırım gücünü keşfetti Wall Street firması Fenner ve Beane, onun yatırımlar başladı. Daha sonra 25. Templeton genç yaşta eşi Judith Halk, evli ve eşi kendi yatırım şirketi açmak için yeterli para tasarrufu, gelirlerinin 50'ye kadar% kurtardı. John Templeton Wall Street'te bir ünü biliyorum yaratma, yatırım ilk dört yıl içinde parasını dört kat, bir temel analiz yaklaşımı kullanılarak başarılı bir yatırımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Investing Wisdom heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,6 - 97 oy
5
1
4
1
3
7
2
15
1
73

(*) is required

2018/03/28

My new app: StarReade

 • INTERNET
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • CHANGE_WIFI_STATE
 • CHANGE_NETWORK_STATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE