Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu İndir

Kullanıcı oyu: 2,8/5 - ‎26 oy
En son sürüm: 1.3
Yükleme sayısı: 5.000+
Güncellendi: 2019/07/07
İndir APK
Versiyon 1.3Boyut 12.2 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12.2 MB
Mevcut sürüm: 1.3
Paket Adı: voiceChangerWithEffects.SoundMixer
Kategori: Eğlence
Geliştirici: Chele Mobile
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Ses kaydedici ve editör stüdyo


Özel efektlerle bu ses editörüyle konuştuğunuzda sesinizi değiştirin. Bir şey söyleyebilir ve bu ses editörü sesinizi istediğiniz herhangi bir şeye değiştirir. Beğendiğiniz farklı ses efektlerini ve ses filtresini ekleyin ve benzersiz ses efekti oluşturun. Bu profesyonel ses kaydedici ile yaratıcılığınızı ifade edin ve ses sanatı oluşturun. Ses kaydedebilir, farklı ses filtreleri ekleyebilir ve telefon zil sesi oluşturabilirsiniz. Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu çok yönlü, tüm gün eğleneceksiniz! En iyi ses editörü stüdyosunu edinin!


Efektli ses kaydedici


Bu ses editörü ve mikser ile ses kaydedin ve her zaman istediğin gibi gelebilirsin. Bu, aynı anda çağrı sırasında sesinizi değiştirecek efektler ile harika bir ses editörüdür! Bu etkileyici ses editörü ve mikser aynı zamanda harika bir profesyonel ses kaydedici! Sesini nasıl düzenlersiniz? Kolay! İle Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu! Bu ses editörü uygulaması, sahip olabileceğiniz en iyi ses editörü uygulamasıdır. En iyi ses kayıt uygulamasını deneyin!


Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu teklifler:

sesini değiştiren ses kaydedici
sesini çok kolay değiştir
şarkı için ses efektleri
ses kaydedici
ses kaydedici uygulaması ücretsiz
eko efekti ile ses kaydedici
ses efektleri uygulaması
ses kaydedici ve editör
birini aradığınızda sesini değiştir
ses kaydedici uygulaması ücretsiz
ses uygulamanızı değiştirin
ses kaydedici uygulaması


Ses kaydedici ve ses editörü


Bu ses kaydedici ve editör ile arkadaşlarınızla şaka. Kendi profesyonel ses editörünüz var. Komik ses veya korkutucu seslerde istediğin herşeyi söyle. Sesinizi değiştirip profesyonel bir ses editörü olun. Bu birçok ses efektleri ile en iyi ses kaydedici uygulaması. Bu ses kaydedici ve ses yöneticisi, telefonunuz için gerekli ses kayıt editörüdür. Ses kaydetmek ve en şaşırtıcı bildirim sesleri ve ücretsiz zil sesleri yapmak çok kolay. Tum ihtiyacin olan sey Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu. Bu ses editörü eğlenmek için gereken her şey! Bu ses editörü ve ses kaydedici sizi hayal kırıklığına uğratmayacak!


Telefon görüşmeleri ve ses kaydedici uygulamasında ses editörü


Bir çaba harcamadan sesinizi gizleyin! Bu özel ses kaydedici ve ses editörüyle her şeyi yapabilirsiniz. Bu ses uygulaması etkisi ile en eğlenceli ses editörüdür. Bu ses değiştirici editörünün müzikle birlikte yeni favori ses kayıt cihazınız olmasına izin verin! Sesini kaydedin ve sesi Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu ile düzenleyin. Hızlı ve kolay bir şekilde korkutucu sesler veya komik ses efektleri yapın! Sesini istediğiniz herhangi bir şekilde dönüştürün! Sesini değiştir ve herkese ne kadar eğlenceli olduğunu göster!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Canlı Ses Değiştirici - Ses Stüdyosu heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 2,8 - 26 oy
5
9
4
2
3
2
2
0
1
13

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • RECORD_AUDIO
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • WRITE_SETTINGS
 • WAKE_LOCK
 • READ_EXTERNAL_STORAGE