Ses Editörü Stüdyo Kaydedici İndir

Kullanıcı oyu: 3,8/5 - ‎4 oy
En son sürüm: 1.3
Yükleme sayısı: 5.000+
Güncellendi: 2019/07/23
İndir APK
Versiyon 1.3Boyut 12.3 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 12.3 MB
Mevcut sürüm: 1.3
Paket Adı: anonymousVoiceChanger.VoiceChangerHacker
Kategori: Eğlence
Geliştirici: Chele Mobile
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Ses Editörü Stüdyo Kaydedici ile sesinizi herhangi bir şeye değiştirin. Son ses uygulamalarımız gerçek bir profesyonel ses editörüdür. Efekt, ses yöneticisi ve ses kaydedici ile bir ses editörü olarak işlev görür! Bu ses kaydedici ve editör stüdyo ile telefon zil sesleri ve bildirim sesleri bile yapabilirsiniz! Sesinizi nasıl değiştireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu ses editörünü edinin ve öğrenin! Bu ses editörü ve mikser ile eğlenin!


ses kaydedici
ses efektleri uygulaması
ses modülatörü uygulaması
ses editörü kız ses


Yeni ses kayıt cihazımız ve editörümüz size sadece neşe getirecek. Hatta arkadaşlarınızla korkutucu sesler ve komik sesler ile şaka yapabilirsiniz. Bu ses kaydedici ile bunları efektlerle yapın ve keyfini çıkarın. Ses Editörü Stüdyo Kaydedici sesinizi değiştirmek için en iyi uygulamadır. Ne için bekliyorsun? Acele et ve ses efektleri ile bu ses editörü uygulamasını al! Arka plan müziği ile ses editörü ile en şaşırtıcı ses kaydedici alın!


ses kaydedici ve editör
ses editörü kaydedici
ses editörü
ses kaydedici uygulaması ücretsiz
ses yöneticisi
ses kaydedici uygulaması
ses editörü erkek kadın

 
Sesinizi birkaç dakika içinde değiştirin. Tek ihtiyacın olan şey Ses Editörü Stüdyo Kaydedici. Şarkı söylemek için ses efektleri ekleyin ve sesinizi dönüştürün. Ünlü, kız, erkek ve hayal edebileceğiniz her şey gibi nasıl görüneceğini görün. Ses editörünüzü sosyal medyanızda paylaşın. Veya komik ve korkutucu seslerinizi sohbet uygulamaları aracılığıyla gönderin. Bu ses editörü uygulaması sunduğu tüm benzersiz özellikleri deneyin. En havalı ses kaydedici editörü tam size göre!


Eko mikser ile ses kaydedici
ses editörü etkisi
ses editörü kesici
Pennywise gibi ses
ses kaydedici uygulaması
sesinizi çağrı sırasında değiştirin
ses kaydı uygulaması
bir kız gibi ses


Bir rapçi gibi ses ya da profesyonel şarkıcı gibi ses. Limit yoktur. Bu ses editörü uygulaması ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Profesyonel ses editörümüzün tüm popüler özel efektleri vardır. Arkadaşlarınızla şaka yapmak isterseniz, bu ses editörü stüdyo tam size göre. Aramalar için bu ses modülatörü ile kendinizi ve etrafınızdaki herkesi eğlendirin. Ses Editörü Stüdyo Kaydedici profesyonel, ama basit bir ses kaydedici uygulamasıdır. En iyi ses modülatörünü ücretsiz edinin!


canlı ses editörü
korkunç ses editörü
erkek gibi ses çıkar
müzikli ses kaydedici
eko efekti ile ses kaydedici
gerçek zamanlı ses modülatörü
erkek gibi ses çıkar
ninja gibi ses

 
Yeni profesyonel ses editörümüzle, gittiğiniz her yerde özel bir ses editörünüz olacak. Bu ses editörünün yardımıyla herkes profesyonel bir ses editörü olduğuna inanacaktır. Cadılar Bayramı ses efektleri yılın herhangi bir günü oluşturun. Ses Editörü Stüdyo Kaydedici en iyi eğlence uygulamalarından biridir. Bugün ücretsiz denemek için tereddüt etmeyin! Daha fazla beklemeyin!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Ses Editörü Stüdyo Kaydedici heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,8 - 4 oy
5
2
4
1
3
0
2
0
1
1

(*) is required

Advertisement
 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • RECORD_AUDIO
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • WRITE_SETTINGS
 • WAKE_LOCK
 • READ_EXTERNAL_STORAGE