Remente: Self Care, Wellbeing İndir

Kullanıcı oyu: 4,2/5 - ‎12.027 oy
En son sürüm: 1.9.50
Yükleme sayısı: 1.000.000+
Güncellendi: 2024/04/17

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 47.3 MB
Mevcut sürüm: 1.9.50
Paket Adı: com.remente.app
Kategori: Sağlık ve Fitness
Geliştirici: Remente
Gereken Android sürümü: Android 6.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Minor bug fixes. Thank you for your feedback!

Her gün küçük eylemler yaşamı değiştiren davranışlar yaratır . Ruh sağlığı takipçimiz ve öz bakım günlüğümüz , hedef belirlemenize ve kişisel gelişiminize ulaşmanıza yardımcı olur! Remente yaşam koçunuz olarak hareket eder ve kendinizi daha iyi hissetmeniz için bir dizi kendi kendine yardım aracı sağlar ve ışıldayın ve kişisel gelişim, sağlıklı alışkanlıklar ve esenlik elde edin.

Şimdi kendi kontrolünüzü geliştirmek ve daha fazla öz sevgi, daha fazla kendi kendine yardım ve daha az stres, kaygı ve depresyon ile sağlıklı bir yaşam tarzı yaşamak için sağlıklı alışkanlıklar geliştirmeye başlayın!

Daily Remente
Kullanıcıların zihinsel sağlık ve esenlik hakkında bilgi edinmesi ve uygulaması için günlük kişisel bakımın farklı kavramlarını ve etkileşimli kılavuzları açıklayan bir yaşam koçu ile günlük bir video oturumu.

Hedef Belirleme Kılavuzu
Kişisel büyüme ve gelişmeye ulaşmak için iyi yaşam hedefleri oluşturun. Remente, yaşam koçunuz olarak hareket eder ve kendini sevme ve sağlıklı alışkanlıklarla sonuçlanan sürdürülebilir bir yaşam tarzı oluşturmak için hedef belirleme konusunda kılavuzlar ve ipuçları sunar.

Gün Planlayıcı
Kendi kendine yardımı öğrenmek ve hedeflere ulaşmak için planlamanız gerekir. Günlük planlayıcı, gününüzü yaşam hedeflerinize ve uzun vadeli hedef eylemlere ve kişisel gelişim için görevlere göre planlayan akıllı ve dinamik bir yapılacaklar listesi içerir.

Ruh Sağlığı Takibi
Yaşam dengenizi takip etmek, refahınız ve kendinizi sevmeniz ve stresi ve depresyonu azaltmak için önemlidir. Yaşam değerlendirme aracı, daha iyi hissetmek ve parlamak ve öz kontrol, farkındalık ve sağlık elde etmek için kişisel gelişim çabalarınızı nereye odaklamanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olur.

Öz Bakım Dergisi
Remente ruh hali günlüğü ile sizi neyin iyi hissettirdiğini öğrenin. Ruh halinizi takip ederek, alışkanlıklarınızın zihinsel sağlığınız üzerinde ne gibi sonuçları olduğunu anlayacaksınız. Günlük kişisel bakımınızı hangi alışkanlıklar artırır? Öğrenmek için ruh hali günlüğünü kullanın!

Uzman Hedef Planları
Remente, kişisel gelişiminize koçluk yapmak için ustalıkla hazırlanmış hedef planlarıyla dolu bir kütüphaneye sahiptir. Kişisel gelişim ve daha iyi bir yaşam tarzı elde etmek için ortak refah hedefleriyle nasıl başarılı olunacağına dair ayrıntılı planlar, ipuçları ve bilgiler içerir.

Kurslar ve Makaleler
Çeşitli alanlarda psikologlar, iş yöneticileri, yaşam koçları ve dünya şampiyonları tarafından yazılmış küratörlü makale ve alıştırmalardan oluşan bir koleksiyon. Çok çeşitli konuları ele alıyoruz, ör. uyku optimizasyonu, stres yönetimi, sağlıklı alışkanlıklar, farkındalık ve kaygı giderme, kendini sevme veya daha iyi arkadaşlıklar, ilişkiler, flört ve seks için ipuçları.

Kişisel gelişiminizi ve kişisel gelişiminizi daha da fazla destekleyecek ekstra özellikler ve içerikler içeren premium bir abonelik sunuyoruz. Satın alma, Google hesabınız tarafından gerçekleştirilir. Abonelik, Google Play ayarlarına gidilerek her zaman iptal edilebilir veya değiştirilebilir ve son satın aldığınız gibi, sona ermeden 24 saat önce yenilenecektir. Önceden satın alınmış bir aboneliği iptal etmek mümkün değildir.

Remente'nin arkasında psikoloji, koçluk ve zihinsel eğitim alanlarında uzmanlar vardır. Ruh sağlığı takipçimiz ve öz bakım günlüğümüzle şimdiye kadar yaklaşık 2.000.000 kişiye hedef belirleme ve anksiyeteden kurtulma, öz kontrol ve esenlik sağlama konusunda yardımcı olduk. Daha iyi bir yaşam tarzı için kendi kendine yardımınızı ve kişisel gelişiminizi geliştirmemize ve daha iyi hissetmemize ve parlamamıza izin verin. Şimdi Remente ailesinin bir üyesi olun!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Remente: Self Care, Wellbeing heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,2 - 12.027 oy
5
980
4
586
3
980
2
1.961
1
7.507

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • FOREGROUND_SERVICE
 • FOREGROUND_SERVICE_MEDIA_PLAYBACK
 • SCHEDULE_EXACT_ALARM
 • WAKE_LOCK
 • POST_NOTIFICATIONS
 • ACCESS_ADSERVICES_ATTRIBUTION
 • ACCESS_ADSERVICES_AD_ID