Fenomenya Followers And likes İndir

Kullanıcı oyu: 3,7/5 - ‎3 oy
En son sürüm: 1.1
Yükleme sayısı: 50+
Güncellendi: 2019/09/04
İndir APK
Versiyon 1.1Boyut 4.4 MB

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.4 MB
Mevcut sürüm: 1.1
Paket Adı: com.feno.fenomenyaw
Kategori: Sosyal
Geliştirici: Jack Jhonny
Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Gönderileriniz için etiketler (resimler, videolar) kullanmak, gönderilerinizin başkaları tarafından kolayca bulunabilmesini sağlar.
- Bizim App nasıl kullanılır? easy -> 1) Insta + gram'ınızın kategorisini seçin Photo / Video2) Etiketleri kopyalayın3) Insta + gram post'unuza yapıştırın- InstaTag'ler doğru kullanılmışsa, bu uygulama size sağlayabilir: en popüler etiketler insta + gram ( En sevdiğiniz kullanıcılar için hashtag insta + gramHesabınızı ve postalarınızı da arttırınS000 + 'dan fazla takipçi + 5000 + Insta + gram için Beğeni insta + gram takipçisi ve insta + gram beğenisi (insta + gram için kraliyet seviyor) Bunların hepsi ÜCRETSİZDİR! ünlü bir insta + gramına sahip olmayı hayal etti ve bu nedenle insta + gram için tonlarca beğeni almaya başladı. Bu uygulamada, insta + gram'da nasıl ünlü olunacağını veya insta + gram'da nasıl ünlü olunacağını öğrenecek ve insta + gram için kraliyet beğenilerini kazanmaya başlayacak ve insta + gram için takipçileri ücretsiz olarak artıracaksınız. insta + gram için takipçiler sadece Insta + gram için uygun etiketleri kullanarak, uygun Insta + gram etiketlerini kullandığınız gerçeğini unutmayın, bu arada bu arada insta + gram benzeri tüm üst etiketlerin özellikli olduğunu unutmayın. insta + gram vip'i sever.-Gördüğünüz gibi, tüm yıldızlar Instagram gönderilerinde kullanırlar instagram'lar, tagsforlikes ya da instatags4flikes isimli isimler, instagram takipçilerinin özgürleşmesini sağlarlar, bu aslında instagram takipçilerini artırmak için en iyi yoldur insta + gram.- Bu uygulama ücretsiz insta + gram etiketleri için ücretsizdir. Instagram'ı artırmanıza yardımcı olduysa ve hatta insta + gram'ı takip ediyorsanız, Boost Insta + gram takipçisi ipuçlarını takip edin, hemen gidiyorsunuz insta + gram artışına benzer, ve ücretsiz insta + gram alımına benzer şekilde Unutmayın ki insta + gram ile ünlü olmanın en iyi yolu profilinizin herkese açık olması, tags4flikes kullanmaktır, o zaman insta + gram'ınızı artırmaya benzer. -Bu uygulama insta + gram artırmaya benzer. => Takipçi almak, beğeni almak, ücretsiz insta4gram takipçileri veya insta + gram'ı sevmek mi istiyorsun? Instagram için tamamen ücretsiz, takipçi için ücretsiz, takipçi satın almaya veya hoşlanmaya, hoşlanmaya, hoşlanmaya, söylemeye gerek yok; Sadece Instatags'leri kullanın ve kurulum ve instafollower'ları edinin .-> Öyleyse, Insta + gram için anında beğeni + Takipçi almaya hazır mısınız?

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Fenomenya Followers And likes heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,7 - 3 oy
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK