Boyama bebekleri İndir

Kullanıcı oyu: 3,7/5 - ‎3 oy
En son sürüm: 1.0.5
Yükleme sayısı: 10.000+
Güncellendi: 2019/09/04
İndir APK
Versiyon 1.0.5Boyut 28.1 MB

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 28.1 MB
Mevcut sürüm: 1.0.5
Paket Adı: com.YovoGames.drawLol
Kategori: Eğitici
Geliştirici: Games from YovoGames !
Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Bütün küçük kızlar sadece bebeklerle oynamayı severler. Sonuçta, bir bebek oynayabileceğiniz ve tüm sırlarını söyleyebileceğiniz en iyi arkadaş. Ve kız gururla kız arkadaşlarına şöyle dedi: “Bu benim en sevdiğim kız”! Ancak en sevdiğiniz bebeği kendi ellerinizle de oluşturabilirsiniz. Çizebilirsin. Bu büyüleyici oyun sadece bu amaç için yapıldı. Bu nedenle, çocuklar için eğitici oyun serisinden yeni oyunumuzu size sunmaktan mutluluk duyuyoruz: “Boyama bebekleri”
Boyama kitapları, çocuklarınız için ufkunu genişletebilecekleri ve yaratıcı potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarabilecekleri sihirli bir dünya açan oyunlardır. Çizim çocuklar için çok önemlidir. Boyama oyunları, çocukların hayal gücünü, yaratıcı düşüncesini ve yaşamda gerekli olan birçok nitelik ve beceriyi geliştirir.
Her yaştan çocuklar, küçük çocuklardan gençlere boyama kitapları oynayabilir. Gerçekten de dünyayı keşfetmek, hayal gücü geliştirmek, gözlem ve dikkat çekmek, bu harika çocukların boyama oyunlarıyla daha ilginç. Kendinizi gerçek bir ressamın rolü olarak hayal edin, zengin bir renk paleti yardımıyla resim çizmeye ve boyamaya çalışın, kendi ve kendine ait dünyanızı yaratın.
Bu oyun kalemler ve boyalar ile boyama için resimler sunar. Çok sayıda çiçek en zorlu çocuğu bile şaşırtabilir. Sonuçta, kişinin kendi resmini sıfırdan çizerek, uygulama öğeleri eklemek için bir fırsat var. Ayrıca neon kalemler ile çizim yapabilir, kaydedebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Vaktinizi boşa harcamayın! Eğitici boyama oyunları oynayın! Avantajlarla vakit geçirin ve kendi sanat şaheserlerinizden en iyi şekilde yararlanın.
   
 Web sitemizi ziyaret edin: http://yovogames.com
Twitter: https://twitter.com/YOVOstudio
Facebook: https://facebook.com/yovogames

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Boyama bebekleri heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,7 - 3 oy
5
2
4
0
3
0
2
0
1
1

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • ACCESS_WIFI_STATE