Fetih 2: Sultanların İhtişamı İndir

Kullanıcı oyu: 3,7/5 - ‎61 oy
En son sürüm: 1.2.0
Yükleme sayısı: 10.000+
Güncellendi: 2019/09/04
İndir APK
Versiyon 1.2.0Boyut 62.9 MB

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 62.9 MB
Mevcut sürüm: 1.2.0
Paket Adı: com.igg.android.conquerors2
Kategori: Strateji Oyunları
Geliştirici: IGG.COM
Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

v1.0.1 Güncelleme Notları:
Hata düzeltmeleri

Geçmişe dön ve bu mobil MMO strateji oyununda hayatı bir sultan olarak deneyimle!
Savaş! Dünyanın dört bir yanında bu oyunu oynayan oyuncuları alt et!
Yönet! İç ve dış ilişkileri yönet!
Romantizm! Eşlerin ile haremde güzel zamanlar geçir!
Fetih 2: Sultanların İhtişamı ile macerana başla. Cesur Kahramanlar'ı orduna kat, korkusuz Birlikler eğit, güvendiğin arkadaşlarınla lonca oluştur ve Egemenlik Savaşı'nda büyük bir imparatorluk kurmak adına taht için savaş!
Sevgi ve ihtişamı yaşa!

*Oyun Özellikleri*
1. Çok oyunculu çevrimiçi PvP savaşları
- Dünyadaki milyonlarca oyuncuya karşı gerçek zamanlı strateji savaşını ver! Konu savaş olunca her şey olabilir. Lonca arkadaşının Şehir'i ateşler altındayken ne yapacaksın? İşgalcileri geri püskürtmek için seçkin Birlikler'ini mi göndereceksin yoksa Saldıran oyuncuya karşı koalisyon mu oluşturacaksın? Seçim senin!
- Küresel mega sunucularımızda istediğin bir yere git! Krallık'ında sessiz ve sakince geliş ya da saldırabileceğin oyuncularla dolu bir başkasına geç. Seçim senin!
- Fetih Dünyası'nın Vilayetler'i olan 6 Başkent'i ve 1 Sarayı ele geçirmeye çalış! Güçlü Loncalar, etkilerini arttırmak için gözlerini Vilayetler'den ayırmıyor!
- Gerçek bir Fatih olduğunu kanıtla! Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı gibi rekabetçi savaş alanlarında rakiplerine karşı mücadele ver!

2.Romantikleş
- Bir savaş oyununun sıkıcı olmasına gerek yok. Konuşarak, hediyeler vererek, yemek yiyerek ve mini oyuncular oynayarak Eşler'in ile zaman geçir.
- Kim aşk ve kariyeri dengeleyemeyeceğini söylüyor ki? Bir harem oluştur ve Şehir'ini güçlendirmek için Eşler'inin sevgisini kazan!

3. Şehrini yönet
- Güçlü bir ordunun temeli iyi yönetilen bir şehre dayanır! Önde kalmak için şehrini yükselt, Teknolojileri araştır, kaynak topla, Birlik eğit ve Kahramanlar'ı topla!
- Müttefikler hayatta kalman için birer anahtar. Güçlü bir loncaya katıl ya da lonca oluştur. Lonca Kalesi'ndeki önemli güçlendiricilerden yararlan ve Lonca Kaynak Binaları'ndan kaynak topla! Lonca arkadaşların ile etkileyici GvG savaşlarında, Vilayet Savaşları'nda, Saray Savaşı'ında ve İstilacı Üsleri'nde birlik oluştur! Takım çalışması başarının sırrıdır!
- Güçlü hünerler ve bonuslarla donanmış Gizemli Kahramanlar seni bekliyor! Onları topla ve Birlikler'ini zafere götürürken ve Şehir'ine zenginlik getirirken izle!

4. Oyuncularla sohbet et
- İletişim kurmana yardımcı olacak harika sosyal özellikler! Gerçek zamanlı çeviri ile her yerden herkesle sohbet et! Krallık Sohbeti, Lonca Sohbeti veya kendine ait kişiselleştirilmiş bir sohbet grubu oluştur ve oyuncularla sohbet e! Konuşmalarına animasyonlar ile renk kat!


Facebook: https://www.facebook.com/ConquerorsFetih2/
Instagram: https://www.instagram.com/fetih2_tr/

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Fetih 2: Sultanların İhtişamı heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,7 - 61 oy
5
33
4
4
3
6
2
6
1
12

(*) is required

 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • MODIFY_AUDIO_SETTINGS
 • AUTHENTICATE_ACCOUNTS
 • MANAGE_ACCOUNTS
 • INTERNET
 • WAKE_LOCK
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • VIBRATE
 • GET_TASKS
 • CHANGE_WIFI_STATE
 • WRITE_INTERNAL_STORAGE
 • RECEIVE_USER_PRESENT
 • READ_EXTERNAL_STORAGE