Canlı TV - Yasal TV izle İndir

Kullanıcı oyu: 3,5/5 - ‎1.294 oy
En son sürüm: 14.0
Yükleme sayısı: 50.000+
Güncellendi: 2023/12/11

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8 MB
Mevcut sürüm: 14.0
Paket Adı: com.poyraztvizle.app
Kategori: Eğlence
Geliştirici: LiveTvApp
Gereken Android sürümü: Android 6.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

Hatalar giderildi.
Yeni kanallar eklendi.

Televizyonda bugün ne var? sorusu herkes tarafından sıklıkla soruluyor. Canlı tv izle uygulamamız hem bu soruya cevap veriyor hemde bu kanalları kesintisiz, donmadan ve ücretsiz olarak seyretmenize olanak sağlıyor.

Son dönemde yaşanan teknolojik gelişmeler televizyon ve internet yayıncılığı sektörlerinde oldukça etkili oldu. Karasal ve uydu üzerinden canlı yayın yapan kanallar ekipmanlarını değiştirerek Full HD formatında yayın yapmaya başladı. Bizde bu yayınları canlı tv uygulamamızla sizlerin kullanımına sunduk.

Televizyon kanallarına ait yayın akışı ve program bilgileri saat bazında bu uygulama içerisinde kesintisiz ve ücretsiz sunulmaktadır.

Mobil canlı tv hizmetimiz sayesinde severek izlediğiniz dizi, film ve yarışma programlarını kaçırmadan seyretme imkanına sahip olacaksınız. Aynı zamanda uygulamamızda bulunan favori kanal seçeneği ile kendi kanal listenizi oluşturarak anında tv izleme keyfini yaşayacaksınız.

Canlı yayın hizmeti veren çok fazla uygulama olduğunu biliyoruz ve görüyoruz bizi tüm bu uygulamalardan ayıran en önemli özelliğimiz full hd formatında hizmet verdiğimiz sorunsuz mobil tv yayınlarımızdır.

Bedava canlı web tv izlemek isteyen kullanıcılarımız bu uygulama üzerinden bu isteklerini gerçekleştirebilirler ve herhangi bir youtube veya blu tv girişine gerek duymazlar.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Canlı TV - Yasal TV izle heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 3,5 - 1.294 oy
5
457
4
19
3
9
2
39
1
766

(*) is required

 • INTERNET
 • WRITE_EXTERNAL_STORAGE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • VIBRATE
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED
 • READ_APP_BADGE
 • READ_EXTERNAL_STORAGE