Run & Gun - AIM Shooting İndir

Kullanıcı oyu: 4,5/5 - ‎583 oy
En son sürüm: 1.0.16
Yükleme sayısı: 100.000+
Güncellendi: 2021/06/07
İndir APK
Versiyon 1.0.16Boyut 108.1 MB
Advertisement

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 108.1 MB
Mevcut sürüm: 1.0.16
Paket Adı: com.master.runner
Kategori: Aksiyon
Geliştirici: Curry Chicken Game Lab
Gereken Android sürümü: Android 5.0 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]
Sürüm notları: [ Diğerlerini görün ]

Yenilikler

- New levels
- New guns

🔥 Run & Gun - Aşağı koş ve ateş et 🔥

Sizi yüksek hız, kesintisiz keskin nişancılık, hava dublörleri ve devasa patlamalar dünyasına sürükleyen bu çılgınca, yüksek tempolu rahat nişancı oyununda aksiyonun sonu yok 🧨. Parkour, taktiksel çekim ve klasik aksiyon filmleri gibi mi? Kesinlikle tüm silindirlere ateş eden bir atış oyununun bu tüm aksiyonlu, koltuğunuzun ucundaki hız treninde zafere koşarken ve zafere giden yolda ilerledikçe hepsinin sentezinin tadını çıkarın.

💣 Düşene kadar koş - tüm kötü adamlar, yani :) 💣

★ Beraberlikte hızlı mısınız? Koşmaya 🏃 ve ateş etmeye devam etmek için kendinizle ve tabancalarınızla ilgili tüm fikirlerinizi hazır bulundurmanız gerekecek. Düşmanlar her tarafta beliriyor ve hayatta kalmak için size ateş açmadan önce onları indirmeniz gerekiyor. Ekstra hasar vermek ve tek bir atışla birden fazla düşmanı alt etmek için patlayıcılar, söndürücüler ve yardımcı borular kullanın. Sadece buraya kurtarmak için gönderdiğiniz masum sivillere vurmadığınızdan emin olun!

★ Duvara mı tırmanıyorsunuz? O halde bu oyun için doğru fikre sahipsiniz. Düşman mermilerinden kaçınmak için manzarayı yukarı ve etrafında kaydırarak tüm açıları oynayın ve yavaş çekim çılgınlığına girerken birden fazla hedefte boncuk elde etmek için en iyi konuma ulaşın. Tüm silahlar yanarken aşağı ya da yukarı git!

★ Düzgün fikirli misiniz? Destansı patron savaşlarına 🦹🏻‍♂️ ulaşmak ve yeni kıyafetler, harika bir silah cephaneliği ve diğer etkileyici iyileştirmeler için harcayabileceğiniz para kazanmak için oyunda ilerleyin. Ne kadar çok kazanırsanız, o kadar çok büyük ödüle erişebilirsiniz. Basit tabancalarla başlayın ve SMG'lere, av tüfeğine, saldırı tüfeklerine ve her zamankinden daha destansı atış efektlerine sahip bir dizi son derece yıkıcı silahlara geçin.

★ Aşk eylemi? Harika fragmanların sert, epik tonlarını taklit eden bir seslendirme de dahil olmak üzere, binlerce klasik aksiyon filminin ayarlarını hatırlatan Run & Gun’un cam cepheli gökdelenler, çatılar ve endüstriyel bölgeler dünyasında kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Helikopterinizin güvenliğine adım atarken, gerçek bir aksiyon kahramanı gibi hissedeceğiniz garantidir!

★ cam kırılma sesini seviyor musunuz? Run & Gun'da bolca var, devasa patlamalar, ️ kırılan duvarlar ve çatlayan tabancalardan patlayan RPG'lere kadar her tür silah sesi, bunların hepsine tatmin edici derecede çıtır çıtır ses efektlerinin yanı sıra sizi zorlamanızı sağlayacak yüksek tempolu bir film müziği eşlik ediyor çizgiye.

🚁 Biatlon gibi, ama daha soğuk 🚁

Koşarsın ve ateş edersin. Tüm yaptığınız bu, ancak aldatıcı derecede basit olan bu oyun, aksiyonu karıştırıyor ve hiç sıkılmamanızı sağlamak için her köşede adrenalini sürprizlerle dolduruyor. Tetik parmak kaşıntılı mı?

Hıza olan ihtiyacı hissediyor musunuz? Yerlerinize hazır olun ve mermilerden daha hızlı aksiyon, büyük silahlar ve daha da büyük atış eğlencesi sunan bir nişancı oyunu için hemen Run & Gun'ı indirin.

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Run & Gun - AIM Shooting heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 4,5 - 583 oy
5
39
4
11
3
0
2
84
1
448

(*) is required

2021/06/04

- New guns
- New levels
- New game modes

2021/05/19

- New levels
- Updated UI
- Level fixes

2021/05/07

- Shielded enemies
- Explosive gas tubes
- New environment props and levels
- Fixes and stability improvements

2021/04/27

- New levels.

2021/04/20

- New content
- Bug fixes

2021/04/13

- New content
- Bug fixes

2021/03/29

- New content
- Bug fixes

2021/03/09

- New content
- Gameplay improvements
- New guns
- Bug fixes

2021/03/05

- New levels
- Gameplay improvements
- Bug fixes

2021/02/26

- Gameplay improvements
- New content
- Bug fixes

 • INTERNET
 • CHANGE_WIFI_MULTICAST_STATE
 • VIBRATE
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • WAKE_LOCK
 • ACCESS_WIFI_STATE
 • RECEIVE_BOOT_COMPLETED