Jeux éducatifs (Préscolaire) İndir

Kullanıcı oyu: 5,0/5 - ‎1 oy
En son sürüm: 1.1.1
Yükleme sayısı: 50.000+
Güncellendi: 2023/05/03

Bilgi

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 29.1 MB
Mevcut sürüm: 1.1.1
Paket Adı: com.nemlla.game.educatifs.alphabets
Kategori: Eğitici
Geliştirici: Nemlla
Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve sonrası
İzinler: [ Diğerlerini görün ]
Ekran görüntüsü: [ Diğerlerini görün ]

Eğitici Oyunlar, yeni yürümeye başlayan çocukları, anaokullarını ve okul öncesi çocukları eğitmeye ve eğlendirmeye yardımcı olur. Bu, küçük çocuklar için mükemmel bir eğitici oyun koleksiyonudur. Oyun öğrenmek, bebeğinizin ve okul öncesi çocuklarınızın aşağıdaki gibi becerileri geliştirmesine yardımcı olacaktır; el-göz koordinasyonu, konsantrasyon, görsel algı, ince motor beceriler, mantıksal düşünme, dikkat ve hafıza. Bu eğitici oyunlar anaokulu ve okul öncesi çocuklar için eğlenceli olacak ve çocuklar için okul öncesi eğitimin bir parçası olabilir.

Beyin egzersizleri yoluyla çocukların odaklanma, yaratıcılık, hayal gücü, görselleştirme, biliş, problem çözme ve motor becerilerini geliştirin. Bu etkileşimli oyunlar, tepki ve tepki hızını, hafıza kapasitesini ve el-beyin koordinasyonunu artırmaya yardımcı olacaktır.

Bu öğrenme uygulaması, 2, 3, 4, 5 ve 6 yaşlarındaki bebekler, anaokulları ve okul öncesi çocuklar için tasarlanmıştır.

Eğlenceli sesler, eğlenceli görsel efektler ve animasyonlar çocukları motive edecek ve onları öğrenmeye ve beyin becerilerini geliştirmeye teşvik edecektir.

Çocuklarınız, okul öncesi çocuklar, yeni yürümeye başlayan çocuklar, anaokulları ve ilkokul çocukları için tasarlanmış en iyi eğitici oyunlardan oluşan bir koleksiyonla öğrenme yeteneklerini geliştirecek.

★ ÇOCUKLAR İÇİN OKUL ÖNCESİ EĞİTİM OYUNLARININ TEMEL ÖZELLİKLERİ ★

📌 KOLEKSİYON OYUNU

Collectible Game, çocukların doğru nesneleri sürükleyip bırakarak ilgili hedefte topladıkları eğlenceli ve eğitici bir oyundur.
Bu oyun, çocuklarınızın mantıksal düşünme ve motor becerilerini geliştirecek. Yeni yürümeye başlayan çocukları ve anaokulu eğitimini desteklemek için birçok çekici, çekici ve renkli tasarım ve görsel mevcuttur.

📌 EŞLEŞTİRME OYUNU

Eşleştirme oyunu, çocukların eşleşen tüm çiftleri bulduğu eğlenceli ve eğitici bir oyun. Eşleşen öğeler, çiftleri birbirine bağlayan çizgiler çizerken çocukların düşünme becerilerini ve ince motor becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır.
İki nesneyi eşleştirmeyi öğrenmek, çocukların iki nesne arasındaki ilişkiyi tanımlamak için kullanabilecekleri temel bir stratejidir.

📌 OYUN SEÇİMİ

Oyun seçme, yeni yürümeye başlayan çocukların ve okul öncesi çocukların sevimli ve ilgi çekici tasarım ve animasyonlarla hayvanlar, renkler, şekiller ve sayılar gibi çeşitli konuları öğrenmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış etkileşimli bir öğrenme oyunudur. komik sesler.📌 HAYVANLAR, ARAÇLAR, ENSTRÜMANLARIN SESLERİ

Hayvan, Araç ve Enstrüman Sesleri, yeni yürümeye başlayan çocuklara ve okul öncesi çocuklara hayvan, araç ve enstrüman seslerini harika animasyonlarla öğreten eğlenceli kategorilerdir. Bu sevimli ve eğlenceli sesler çocuklarınızı neşelendirecek.

Hayvan kategorileri kedi, fil, papağan, maymun, inek, aslan, at, arı, koyun, tavuk, penguen ve yunus gibi güzel hayvanların seslerini içerir.
Yeni yürümeye başlayan çocuklarınız ve okul öncesi çocuklarınız için doğal ve yüksek kaliteli sesler seçilmiştir.

★ Çocukların hafıza kapasitesini ve konsantre olma becerisini geliştirin. Çocukların bilişsel yeteneklerinin geliştirilmesi ve eğitim seviyesinin iyileştirilmesi.

Hemen ÜCRETSİZ indirin ve oynayın!

Kurulum Talimatları

APK Dosyası Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows'taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android'li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye "sideloading" deniyor.

 1. Android
 2. Bilgisayarda - PC Windows & MAC

Android Cihaza .Apk Nasıl Yüklenir?

Bunları yükleyebilmek için cihazımıza ekstra bir .Apk yükleyici indirmemiz gerekiyor. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda standart olan bu uygulamayı sizde her cihazınızda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

 1. Cihazınızın "Ayarlar" menüsüne giriş yapın.
 2. Ayarlar penceresindeki "Güvenlik" bölümüne giriş yapın.
 3. Güvenlik ayarları sayfasında yer alan "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğini işaretleyin.
 4. Artık APK uzantılı dosyaları çalıştırarak Play Store haricinden oyun ve uygulama yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarda .APK Nasıl Açılır

BlueStacks, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde Android oyunlarını oynamak veya Android uygulamalarını çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android simülatörüdür.

 1. BlueStacks'i yukarıdaki bağlantı adresine tıklayarak hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir Bluestacks
 2. Programı indirdikten sonra nereye indirdiyseniz ikonuna çift tıklayarak kurulum ekranına geçiş yapmalı ve ilk karşılaştığınız sayfada sağ alttaki devam et tuşuna tıklayıp kurulum işlemlerini tamamlamanız gerekiyor.
 3. İndirdiğiniz APK’yı sağ tuş < - Birlikte Aç - > Bluestacks olarak çalıştırıp yükleyin.
 4. Artık bilgisayarınız üzerinden Jeux éducatifs (Préscolaire) heyecanına ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Kullanıcı oyu: 5,0 - 1 oy

(*) is required

 • INTERNET
 • ACCESS_NETWORK_STATE
 • NEARBY_WIFI_DEVICES
 • WAKE_LOCK
 • FOREGROUND_SERVICE